Vyšiel mi pozitívny a aj negatívny test

7. júl 2024

Ahojte vyšiel mi pozitívny clear blue digitálny test 1-2
Ale klasicky paličkovy s citlivosťou 10 mi vyšiel negatívny. Ako sa teraz riadiť ?

autor
7. júl 2024

Ešte podotknem že som minuly cyklus mala menštruáciu a dnes som 15DC.. neviem vôbec čo robiť poraďte prosím

beasy
7. júl 2024

A ake bolo rozmedzie medzi testami? V akej hodine boli robene ?

autor
7. júl 2024

@beasy rozmedzie asi 5 minút. Boli robené dnes rano okolo 9:30

blonde_bella
7. júl 2024

Daj fotku

janai1
7. júl 2024

a čo bolo na digitálnom? Aké týždne?

autor
7. júl 2024
autor
7. júl 2024

A na digitálnom bolo 1-2

autor
7. júl 2024

@janai1 + 1-2

dadis
7. júl 2024

Z akeho dovodu si si robila test 15dc? Mas aj ine priznaky? Lebo ak by to bolo tehotenstvo z predchadzjuceho cyklu, tak uz by tie ciarky boli silne a urcite nie 1-2. Mozno napis viac, kedy si male nechraneny styk a pod.

autor
7. júl 2024

@dadis styk v minulom cykle bol na 17dc. Menštruáciu som dostala na 33dc a mala som ju normálne 6-7 dní ako vždy. Posledný styk v tomto cykle bol hneď po menštruácii to je 8dc a dnes som si spravila test lebo som mala taký zvláštny pocit 2 dni dozadu. Také kŕče ale prirovnala som to krčom ako pri ovulácii keďže aj výtok som mala takej hlienovitej konzistencie ako mávam pri ovulácii. Preistotu som si dnes spravila test a digitálny my čísiel pozitívny a paličkový ako vidieť na fotke pravdepodobne teda negatívny. Vôbec neviem čo mám robiť. Pôjdem si kúpiť ešte 2 testy a skúsim otestovať ešte poobede a uvidím. Dnes som 15dc.

martinka444
7. júl 2024

Ja niečo veľmi slabé vidím aj na obyčajnom

bela30
7. júl 2024

Ja vidim nieco aj na tom obycajnom teste, daj teda vediet, ako si dopadla.

dadis
7. júl 2024

Test si teda este kup, ale sprav si ho az zajtra/pozajtra z ranneho mocu. Ak si otehotnela ten 8.dc, tak je este skoro testovat.

autor
7. júl 2024

Ale myslite že by test s citlivosťou 25 odhalil skôr ako ten s 10?

dadis
7. júl 2024

Nie, nizsie cislo znamena vyssiu citlivost (zachyti aj nizsiu koncentraciu hcg v moci)

polovnicka92
7. júl 2024

Aj mne tak vyšlo presne a tehotná osm bola

autor
7. júl 2024

Teraz som robila znova digitálny aj paličkový a iba negatívne.. tak ja neviem. Tehotná byt nechcem a nemôžem .. spravím ešte zajtra rano

sisska96
7. júl 2024

Tak potom nie si tehotná. Keď nechceš decko tak sa chráň

autor
8. júl 2024

Ahojte akurát som si robila znova digitálny test a vyšiel zase negatívny. Ale teraz vyslovene z prvého ranného koncentrovaného moču. Myslite že teda niesom tehotná?

dadis
8. júl 2024

Nie si tehotna z minuleho cyklu. Tento cyklus si iba 16.den, takze s urcitostou budes vediet cca o 2 tyzdne, ci si neotehotnela v tomto cykle. Ak nechces otehotnies, su rozne formy antikoncepcie.

bambieblue
8. júl 2024

Nič tam nie test máš negatívny

radulka33
12. aug 2024

Ahojte , chcela by som sa spýtať s priateľom sa snažíme o bábo, robila som si dva dni pred ms test lebo som bola nedočkavá ale vyšiel negatívny , včera som mala dostať ms a zatiaľ neprišli prsia ma dosť bolia asi 4 dní, tiež má posledné 4 dní bolí hlava o krížoch ani nevravím , a sem tam ma zabolí v podbrušku a stále ako keby sa mi dalo cikať... mám stále pocit ako keby som mala už dostať , stále chodím na wc že už to prišlo asi a nic, spravila som si ďalší test no bojim sa sklamania keďže ten prvý bol negatívny... Ma niekto podobnú skúsenosť? 🙂 Ak áno budem rada ak sa podelite o rady a skúsenosti dakujeeem 🥰

silvinka1p
6. sep 2024

@radulka33 ahoj ako si dopadla ?

radulka33
9. sep 2024

@silvinka1p ahoj tak sa nezaradilo 😔 skúšame stále, akurat zajtra čakám svoje dni, už klasické príznaky bolesť pŕs, sem tam podbruško, a tak uvidíme 😊 dnes má celý deň v robote svrbelo brucho a neviem s čoho 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre