Vyše mesiaca prvá slabá čiarka na tehotenskom teste

kristina1404
1. feb 2024

Ahojte dievcata, mám na vás otázočku. Posledný nechránený pohlavný styk som mala 24.12 mala som v tom čase ovulaciu ale menštruáciu som dostala 7.1 iba na 3 dni. Dneska je 1.2 robila som si tehotenský test a druha čiarka bola slabá predtým všetky negatívne. Je možné že by som mohla byt v tom ? Ked sa mi do teraz ukázali negatívne samozrejme počkám na ďalšiu mrchu a keď nepríde pôjdem k lekárovi. Už tomu naozaj nerozumiem. Ďakujem všetkým za odpovede 🫶🏽

anjelicek26
1. feb 2024

@kristina1404 nie je mozne, ze si otehu 24.12. a teraz mas len slabu ciarku na teste... jedine, ze by sa vam stala nehoda niekedy medzi tym...

kristina1404
autor
1. feb 2024

@anjelicek26 tak čítala som aj niekde že nejaký baby nemali pozitívne testy aj do 6-7 týždňa ale samozrejme to sú už len teórie čo sa stalo najlepšie bude keď zbehnem k lekárovi a potvrdí mi či som v tom alebo nie keď tak napíšem ako som dopadla sama som zvedavá 🙂

dadka1997
1. feb 2024

@kristina1404 nie je to mozné, už by si mala ciarku ako hrom .. a ocividne ani ms ti este nemeska ci sa mylim ?

dadis
1. feb 2024

@kristina1404 Ale to je 6-7 tyzden tehotenstva (ratane od prveho dna poslednej menstruacie).. a byva to v pripade, ze sa im ovulacia oneskori..

kristina1404
autor
1. feb 2024

@dadka1997 meškala mi v januári 5 dni ktorú som nakoniec dostala na 3 dni pravidelne mávam 6-7 dni

dadka1997
2. feb 2024

@kristina1404 skôr hormonálna porucha .. sprav si este jeden test

kristina1404
autor
28. feb 2024

Takze otváram znova tuto tému. Ako som písala že som si robila 1.2 tehotenský test a bola tam slabá čiarka. Koniec koncom som dostala znova menštruáciu na 3 dni takze som kaslala na to že asi bol nejaký chybný a nejako mi blbne menstruacia( u doktora som ešte nebola pretože niesom momentalne na Slovensku) včera som si robila tehotenský pretože som ho našla ešte v kufry a zase tam je nejaká slabá čiarka. O týždeň mám dostať ďalšiu menštruáciu. Ešte podotýkam že medzi tým som nemala pohlavný styk iba toho 24.12 tým pádom by som bola už skoro aj v 2 mesiaci…. Nerozumiem tomu že mám zjavne “menštruáciu” a stále tam je slabá to by som tu čiarku videla aj na kilometre. Nemáte niekto skúsenosti? Samozrejme najlepšie by bolo keby sa idem vyšetriť ale či ste nemali niečo podobne že ste boli tehotná a dozvedeli ste dá to neskôr lebo nemáte take vysoké hodnoty v moci alebo ako to vysvetlím🙂 koniec končím ďakujem za odpovede

dadis
28. feb 2024

Ja tam ciarku nevidim 🤷‍♀️

sense
28. feb 2024

@kristina1404 toto nie je pozitívny test

veronikaszabova
28. feb 2024

@kristina1404 test je neg., tehotna na 100% nie si

kristina1404
autor
28. feb 2024

Ďakujem baby za názor radšej pre istotu skočím na kontrolu napíšem konečný verdikt či sa nieco zistilo🙂

veronikaszabova
29. feb 2024

@kristina1404 zbytocne pojdes, tehotna nie si. Na zaklade coho si myslis opak?

kristina1404
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre