Vysadila som antikoncepciu a asi som tehotná

kvetinka007
16. aug 2011

Ahojte potrebujem poradit.Dna 24.7.2011 som vysadila antikoncepciu 26.7.2011 mi prisiel menzes .Snazime sa aj s priatelom o mimi ,uz tyzden ma boli v podbrusku tvrdne mi trosku brusko ,svrbia ma bradavky ,toci sa mi hlava ,robim si uplne nezmyselne kombinacie jedal ,picha ma v križoch.Ked dlhsie stojim som stale unavena bolieva ma hlava a mam zahu...Prosim poradte mi co by to mohlo byt,bola som u doktora robil mi sono a povedal ze to je este skoro ze mam vydrzat este aspon 2 tyzdne a potom ze to pozrieme este jeden krat a uvidi sa povedal ze podla tychto priznakov by mohlo byt 2 tyzdnove tehu ale ze je to malo to mu ani na ultrazvuku neukaze...Na ultrazvuku nebolo nic vidiet ani test mi tehu nepotvrdil ale myslim si ze som....Bola som velmi smutna ked mi test vysiel negat.Prosim za kazdu radu budem vdacna.Prosim

chechnyan
16. aug 2011

prepac, ale neviem velmi o aku radu ziadas... lekar ti povedal, ze je potrebne pockat - to, ze ti test vysiel negativne je zrejme preto, ze si testovala priskoro, to ze mas zvlastne pocity moze byt tehotenstvom a moze to byt aj tym, ze tvoje telo si zvyka na to, ze si prestala brat HAK... ale aby sa nieco z toho potvrdilo musis len pockat... Je to asi tazke, ked tuzis po babatku, ale skus sa zaoberat niecim inym, lebo ti ten cas pojde strasne dlho..... dufam, ze o tych par tyzdnov sa ti tvoje tusenie potvrdi 🙂

kvetinka007
autor
16. aug 2011

Dakujem dufam aj ja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre