Vysadenie antikoncepcie v strede cyklu a tabletka po

miska1994
7. máj 2012

Dobrý deň, obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc a vysvetlenie. Užívala som antikoncepciu keď som ju dobrala prišla menštruácia 13. apríla 2012, menštruácia skončila a znova som začala užívať hormonálnu antikoncepciu ako som mala. Žiaľbohu o pár dní som sa rozišla s priateľom tak som nevidela zmysel v užívaní antikoncepcie tak som ju po týždni vysadila načo mi o 3 dni prišlo krvácanie to bolo dňa 19. apríla 2012. To som už úplne prestala užívať anitkoncepciu o týžden nato som mala pohlavný styk a ochrana zlyhala a on sa do mňa urobil, no hneď na druhý deň ráno čo bolo asi o 12 hodín som užila tabletku ELLAONE(tabletku po).Terez mám nafuknuté brucho ako napriek som aj prechladla od spodu a podľa normálnej menštruácie a nie podľa krvácania z vynechania by som mala dostať už mensštruáciu no žiaľ ešte sa nedostavila. Tak sa Vás pýtam či je možné že som tehotná??

31majka12
7. máj 2012

@miska1994 co tak si urobit test,tehotensky podotykam

miska1994
autor
7. máj 2012

to je dobrá rada len ako ste si prečítala tak sa to stalo nedávno a test by ešte nevyšiel dobre mal by sa urobiť aspoň tak 10 dní od toho styku a 10 dní ešte neprešlo

magic08
7. máj 2012

@miska1994 ci si tehotna? to nevie nikto z nas... ci mozes byt tehotna...? mozes a nemusis... tak nechapem...

miska1994
autor
7. máj 2012

magic ja sa pýtam preto lebo som telu dala riadne zabrať tým že som v strede cyklu vysadila potom tá tabletka po a krvácanie......takže chcela by som vedeieť či je normálne že teraz mám nafúknuté brucho a menštruácia nikde

lucinocka
7. máj 2012

preco si nedobrala normalne mesacne balenie a potom vysadila lieky..takto si ,, dodzubat " cyklus..ja ani neviem podla coho by som sa na tvojom mieste teraz orientovala.. daj telu cas nech sa spamata

afrika
7. máj 2012

@miska1994 šanca určite je...ale STRAŠNE MALIČKÁ 😉 . urob za pár dní tehu test a nechaj telo trošku odýchnuť 😉

jabadaba
7. máj 2012

@miska1994 z tabletky "po" byva riadne rozhaseny cely hormonalny cyklus, menzes Ti moze par mesiacov raplovat. Tehotna byt teda ani nemusis.

miminkacik
7. máj 2012

Toto je už tvoja tretia téma s otázkou či môžeš byť tehotná. To založíš jednu po každom sexe alebo čo? Ber antikoncepciu poctivo a nemusíš sa tehotenstva obávať, pre istotu môžete používať aj kondóm, aby si nemala stres a nemusela zakladať témy. Ja by som zmysel brania antikoncepcie po rozchode nevidela iba vtedy, ak by som neplánovala s nikým najbližšiu dobu spať - čo si ty ale spala, takže evidentne tá antikoncepcia nejaký zmysel má.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre