Vypadnutý prezervatív

14. jan 2023

Dobrý večer. Prosím pekne, je mi to hlúpe avšak som po pôrode pol roka. Dojčiť zatiaľ dojcim plne. Avšak po sexe keď som zišla s manžela, stiahla som aj prezervatív. (Áno bola som hore) on tvrdí že vie o Tom že bol celý čas dnu musela som ho stiahnuť keď som išla dole. Ja teraz rozmýšľam čo robiť. Či tabletku po ...lenže malé proste ani fľašu ani nič. Muž to moc nerieši, tvrdí že aj tak ostalo dnu podľa neho všetko 😔 som zúfalá a mam strach. Viac detí sme nechceli aj keď on tvrdi že no booozee .... Asi ostáva len čakať. Potrebovala som to len zo seba vypustiť. Ďakujem

mirkava
14. jan 2023

Tak už to nechaj na osud 😉.

lunademonica
14. jan 2023

A mala si mat ovulaciu prave vtedy?

autor
14. jan 2023

@lunademonica to vôbec neviem ešte nemám cyklus keďže kojim...aj keď dnes som si robila ovu test a teda bola slabá tá druhá čiarka lenže neviem aká bola včera..

minarova22
14. jan 2023

Neboj, tu je veľmi malá šanca na otehotnenie 😉
Pri ovulácii vylučujes výtok hlienovitej konzistencie.

lunademonica
14. jan 2023

Podla mna sa nemusis bat, sanca mala ...ale uvidis no

autor
14. jan 2023

@minarova22 áno vždy som ho mávala lenže vieš po styku taký mávam aj pol dňa aj keď nemala som včera iba teda dnes no proste .. doma tri deti a toto sa nikdy nestalo ..

autor
14. jan 2023

@lunademonica ďakujem za odpoveď

minarova22
14. jan 2023

Telo si poznáš, pokiaľ si ho včera nemala a zajtra nebude tiež, tak pohoda... Ak máš fóbiu z ďalšieho otehotnenia, tak je tu aj sterilizácia....nemyslim to v zlom

autor
14. jan 2023

@minarova22 áno budem to už musieť nejako vyriešiť. Ďakujem

lalenka33
14. jan 2023

Ako čo ti ja viem, ale logika nepustí. Mal kondón, ktorý si stiahla ked si z neho schádzala čiže logicky tie spermie pri tvojom schadzaní nevystrelili z kondomu do teba, ale buď ostali v kondóme alebo vytiekli naňho. Fakt máš 3 deti? Lebo otazka hodna 15 ročnej.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre