Vynechanie menštruácie, negatívne testy a vysoká sliznica

christinka1
29. máj 2020

Ahojte žienky... Idem si k vám po vaše skúsenosti,ak niektorá mala podobné... Mávam nepravidelný cyklus,teraz posledné 3 mesiace som mala pravidelný... Teraz mi mešká 23dní.. robila som si testy -negativne... V stredu čiže 21dni meškania som si kúpila test 25tkovy a bol tam duch, ďalší 10tkovy cca hodinu na to- negatívny... Vo štvrtok som bola u gynekológa a tehotenstvo mi vylúčil, všetko mám v poriadku akurát že mám zväčšenú sliznicu cca 12mm a že keď sa mi za 2 týždne nespustia mám prísť ( vyvolávačku som si nedala) Tak je tam nádej alebo zväčšená sliznica znamená prichádzajúci menzes??? Mali ste prosím vás niektorá niečo podobné???🙏 Prikladám aj foto ducha 😂

s_a
29. máj 2020

Zväčšená sliznica môže znamenať aj prichádzajúcu ms

wejuska7910
29. máj 2020

@christinka1 skor je to chybny test. Kedze 10tkovy ti neukazal ciarky,co ma vacsiu citlivost.

christinka1
autor
30. máj 2020

@wejuska7910 tiež si myslím že bol chybný, keďže po ňom mi ukázalo negatívny... Uvidím kedy sa mi teda spustia 🤷 nechám sa prekvapiť 😁

dadkkkka
25. aug 2020

@christinka1 ahoj ako si dopadla?

christinka1
autor
1. sep 2020

@dadkkkka ahoj... Dopadla som tak, že mi dala doktorka vyvolávačku, tehotná som nebola, škoda...
Ale teraz zas som mala prezmenu spinenie ale 3 dni ako pred ms a neviem čo to, či ovulácia alebo čo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre