Vycíti chlap, že je žena tehotná?

nikolabulkova
26. okt 2014

Ahojte dievcata nestretla sa niektora s tym ze partner vedel ze ste tehotna aj napriek tomu ze ste si nerobili test?Lebo som pocula ze chlapi maju take tusenie niekedy🙂

janinah
26. okt 2014

neviem,ja som žena a viem vycítiť u ženy,ak sa s ňou stretávam napr. u kolegyne

jaannuusskkaa
26. okt 2014

Ja mozem potvrdit ze ano ten moj to vycitil hned....cely den mi hovoril ze som "ina" ze ziarim 😀 😀 😀 nedalo mi to a na druhy den som utekala po test kde mi hned vyskocili dve ciarky 😀

bubelko
26. okt 2014

@nikolabulkova no moj muz to vedel - bola som nervoznejsia, podrazdenejsia a celkovo divna, tak skonstatoval, ze bud som tehotna alebo pripad pre psychiatra... oba razy som bola to prve 😝

althejka
26. okt 2014

🙂 mne povedal manzel, to som este ani ja nevedela ze som tehotna,ze inak voniam, ze babatkovo 😀

mataba155
26. okt 2014

Rano som si robila test, isla do roboty a kolega po chvilke na mna s tym vyrukoval, skoro som okoktavela. Nikomu som to nepovedala, ja sama som s tym este nebola celkom vysporiadana.
A co sa tvojej otazky tyka, za mna ano, chlap to vyciti, netvrdim, ze kazdy, a dokonca nemusi to byt ani otec dietata☺☺☺

skrecok
26. okt 2014

Ano, moj mm vedel hned, dokonca skor ako ja a to dva krat. 😕 Nechapala som, kedze mi este nemeskal menzes. No, ked som robila test, tak som mu to len potvrdila... Predstavovala som si inak ako mu radostne oznamim, ze cakame vytuzene babatko... 😀

misdan
26. okt 2014

@nikolabulkova mne dnes manzel povedal na veceri, ze aka som pekna..plet, vlasy..moznost tu je, troska mi meskaju, tak uvidime ci je dobry vestec.. 😎

lenka.s
26. okt 2014

Moj ano 🙂 Ale neverila som ... 2 tyzdne, potom som urobila test 🙂 Teraz by este mohol odhadnut aj termin porodu 😀

niki101988
27. okt 2014

@nikolabulkova Keď som prvý raz otehotnela nejako som si nevšimla že mi mešká ale hrozne sa mi naliali prsia. Vtedy od neho padla hláška: Ak to takto pôjde až do pôrodu dopracuješ sa k padákom, a podal mi test
Žiaľ o pár týždňov bolo po radosti

magdalenkami
27. okt 2014

ano,podla vone

22beba
27. okt 2014

aj mne to mm povedal , lebo som bola stále teplučká 🙂 tak sa ku mne tulil a taktiež mi hovoril že voniam ako miminko 🙂

tilda
27. okt 2014

Ano,moj muz to vedel skor ako ja,este som sa mu posmievala,tava 🙂

zdena12345
27. okt 2014

ja mam taku skusenost s mojou mamou. ze som sa jej zdala ina a "ziarila som" ked sme o tom este ani nevedeli

dr_smajlik
27. okt 2014

môj priateľ mal len pocit, že zrazu veľa jem, som náladovejšia a taká "iná" 🙂 vtedy som to ešte nevedela a pripisovali sme to očakávanej menštruácii... no a ona neprišla :P

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre