Viete mi odporučiť kvalitný tehotenský test?

10. jan 2022

Ahojte tri dni mi mešká ms aký je podľa vás najlepší tehotenský test? Netvrdím že som tehotná len chcem istotu a chcem nejaky kvalitný test ktorý vám ukázal najlepšie ? ☺️ Ďakujem

e1i
10. jan 2022

Mamatest bol u mna spolahlivy, dost farbiva. Dr mi odporučil robit test pri 7 dnovom meskani, vtedy vraj ukaze uz isto ak je to tehotenstvo

autor
10. jan 2022

@e1i okej tak počkám a iba kúpim test zatiaľ možno sa ešte menštruácia dostaví tak potom test odložím 🙂

sense
10. jan 2022

Digitálny

janetinka27
10. jan 2022

ahoj, pouzivala som vela testov, ale nikdy som nemala falosne pozitivny test. najcastejsie pouzivam gs mamatest, ale aj baby top test, pepino, woman secret, pepino... v skrinke mam aj digitalny, co ukazuje aj tyzdne, ale zatial som ho nepotrebovala nikdy

selena_luna
10. jan 2022

digitalny clearblue - je aj včasný, je aj taký čo ti ukáže týždne od oplodnenia. ukázal mi v den vymeskanej menštruácie, ze je to tam 🙂

mamina0078
10. jan 2022

clearblue

thereisabear
10. jan 2022

Po 3 dňoch meškania by ti mal hocijaký test ukázať, či si tehotná alebo nie. Áno, sú aj výnimky, ale to je skôr posunutou ovuláciou, nie testom.

mimi2567
10. jan 2022

Clearblue digitálny test je spoľahlivý za mňa 🙂🤷‍♀️zatiaľ bola som v 6tt a pepino ani mama test neukázal nič.....

sunshine_18
11. jan 2022

Pepino, clearblue digitálny a drmax

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre