Viem kedy som ovulovala. Mám o 14 dní dostať menzes?

meyby
20. okt 2011

Ahojte , chcela by som sa opýtať ak viem kedy som mala ovuláciu tak presne od ovulácie 14 dni by som mala dostat menzes? pytam sa lebo sme sa snazili pocas plodnych dni , ovulaciu som citila, aj plodny hlien som mala a do 14 dni mi neprisla menstruacia , ale na tehotenstvo to nevyzera citim sa fajn, a v pohode...

bambulka814
20. okt 2011

vsak si urob test, ak sa citis v pohode, to este neznamena, ze nie si tehu 😉

usacek79
20. okt 2011

ano, je to jednoducha matematika... pri 28dnovom cykle, ktory ma vacsina zien ti zacne menzes dajme tomu v nedelu, presne o 14 dni v nedelu by mala prist ovu a presne o dlasich 14 dni v nedelu zacne dalsia MS.
Ale teda to plati pri cykle presnom ako hodinky.
Hore dole 2-3 dni su asi pre vacsinu zien normalne.. Aky by si bola tehotna, este nemusis mat ziadne priznaky, ak ti uz meska menzes, proste si kup test, to ma urcite vacsi zmysel, ako to, co ti tu budeme pisat my 😉

pici
20. okt 2011

zalezi predsa od toho, kolko dnovy cyklus mas... a ktory den ovu bola nie? ved to si sama jedine vies odpovedat kedy ma prist menstruacia...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre