Viditeľný duch večer a ráno negatívny test

6. feb 2024

Ahojte, vcera vecer som robila test, viditelny duch, dneska rano negativny, teraz vecer zas volnym okom viditelny duch. Preco ? Stale ta ista znacka testu

natalia2007
6. feb 2024

Mozno si viac pila

autor
6. feb 2024

@natalia2007 nerozumiem. Cez den som viac pila ? A nemal by byt ten moc teda viac zriedeny

anjelicek26
6. feb 2024

Co je viditeľný duch? Véd to skus odfotit.

natalia2007
6. feb 2024

Nevyde ti stale rovako silna ciarka, niekedy je viac zriedene niekedy menej. Ak ciarka je, tak tehotna si je jedno ako silna. Ked bude menzes riadne meskat potim uz bude stale silna

autor
6. feb 2024

@anjelicek26 toto je dneska vecer. Vcera mozno trochu slabsi duch, ale viditelny, potesila som sa, ale nemam foto a rano uplne negativny a sklamana. To som si naklanala do vsetkych stran a ledva som nieco videla. A teraz vecer toto

autor
6. feb 2024

@anjelicek26 dneska vecer takto. Vcera vecer tiez viditelny duch volnym okom, potesila som sa, nemam foto a tak robim dneska rano a test negat. Hladala som ju na tom teste, naklanala do vsetkych stran, nieco som videla, ale som si povedala, ze asi nic, ze to by bolo silnejsie isto. A hovorim ze skusim zo srandy teraz vecer a zas takto pekne a este troska viac je vidiet ako vcera

autor
6. feb 2024

@anjelicek26 sorry 2x sa mi to dalo, mi neukazalo , ze sa mi odoslala odpoved

autor
6. feb 2024

@natalia2007 jasne rozumiem, dakujem. Akoze je vidiet ta ciarka, ale celkom som zmatena. Menzes mam dostat zajtra. Vcera som sa uz v kutiku tesila, dneska rano sklamanie a teraz nemam ziadne pocity, lebo neverim tomu uz . Pockam , kaslem na to

dadka1997
6. feb 2024

Nepridavala si uz príspevok ? Tiež podobný prípad s rovnakým testom .. v tvojom pripade ak 3 testy s rôznymi vysledkami by som vyhodila, skús inú značku .. a ak nemas este mat ms pockaj, zbytocne vyhadzujes peniaze

dianka3
6. feb 2024

Kedy máš dostať MS

macicka111
4. apr 2024

Dievčatá je tam niečo ? 🫣

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre