Vidíte tam slabú čiarku?

nazornatest
18. apr 2023

Ahojte dnes mi vyšiel takto tehu test mám viac príznakov preto som si pre istotu spravila vidíme tam viacerí doma slabú čiarku prosím vás o názor..mrchu mám mať až o týždeň

vela02
19. apr 2023

@nazornatest keď sa veľmi zapozeram tak by som tam možno nejakú čiarku videla. Ale ak to je Pepino, tak sa na to nespoliehaj. Skús Livsane alebo Dr.Max. Celkovo, týždeň pred MS je ešte skoro. Držím palce

jaskolka
19. apr 2023

Ja tam nevidím absolútne nič, totálne negatívny test.
Ak je to Pepino, tak vôbec by som to nebrala do úvahy, aj keby ze tam máš minipidi ducha, dupľom ak máš menzes dostať až o týždeň. Kam sa plasis? Veď počkaj, či bude meškať a potom testuj, toto je zbytočné lovenie duchov a stresovanie seba samej.

mircalla
19. apr 2023

Vobec nic

martul
19. apr 2023

@nazornatest absolútne nič. Testuje sa keď menštruácia mešká.

sense
19. apr 2023

Ak by tie príznaky boli z tehotenstva tak aj test je jasne pozitívny, co v tvojom prípade nieje. Počkaj par dni a ak ms nepríde správ test znova. Držím palce.

jarkam721
19. apr 2023

A aké máš príznaky prosím ? Lebo keď by si mala tehu príznaky a nie pms predpokladám že už aj test by bol pekne vyfarbeny

cookie29
19. apr 2023

tyzden pred menstruaciou? Ak by tam bola ciarka, tak len vymyslena 🙂 pretoze to mas este len par dni po ovulacii a keby si hned otehotnela presne v den ovulacie (moze byt aj par dni neskor) tak oplodnene vajicko cestuje do maternice, kde sa musi uhniezdit. a to trva par dni. Az potom sa zacne vylucovat HCG hormon

martinka13
19. apr 2023

Nie

petko81
19. apr 2023

@nazornatest ja som skroo v 11 týždni a prinazky žiadne.keby že mi nemeska menštruácia ani neviem že som tehotná
Aj to som robila a na 5 den po meškaní a koľajnice

nazornatest
autor
19. apr 2023

@cookie29 ovulaciu som mala 10teho čiže si myslím že by to mohlo byť.. no uvidíme nejdem sa tešiť predčasne zajtra na krv

nazornatest
autor
19. apr 2023

Vo veľmi zlej kvalite to tu síce ukazuje ale tu je lepšia fotka nie pod takym výrazným svetlom

mircalla
19. apr 2023

@nazornatest Tu sa nieco crta. Ale na krv by som nesla 7 dni pred menzesom.

majka1921
19. apr 2023

@nazornatest preco ides zajtra na krv? Tyzden pred menzesom? Mas v plane nejake vysetrenie/liecbu kde potrebujes vylucit tehotenstvo?
Nechcem ta demotivovat, ale aj keby doslo potencialne k oplodneniu, este sa vajicko nemusi spravne uhniezdit, moze ist o biochemicke tehotenstvo, ...
Pockaj na mrchu a potom testuj zas.

mircalla
19. apr 2023

@majka1921 Zbytocne, podla mna ju poslu domov...

wishes
19. apr 2023

nie

vela02
19. apr 2023

@mircalla nie je to kanalik? Ja som ho teda nikdy nevedela rozoznať ale toto sa mi tak zda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre