Vidíte tam niečo?

9. apr 2024

Ahojte dievčatá viem je tu už veľa takých diskusií, ale predsa pridám aj ja jednu. Vidíte niečo na tomto teste? Mám síce ešte 5 dní do ms dnes by to malo byť 8 alebo 9 DPO, (ovuláciu nemám odsledovanu, len viem, že mám hustý výtok a bolesti) ale tým, že som sa cítila ako pri prvom tehotenstve tak som skúsila ráno test a vyšla na mňa hneď do minúty slabá ružová čiarka. Voľným okom boli krásne vidno dve čiarky. Robila som značku mamatest a viem, že je tu na ne veľa zlých recenzií, lenže nakoľko my sa snažíme už niekoľko mesiacov ani raz mi zatiaľ mamatest neurobil ani len náznak čiarky až dnes dve ružové ináč bol snehobiely. Tak neviem čo si mám o Tom myslieť

autor
9. apr 2024
taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaela789
9. apr 2024

Vidím tam druhú. A vyzerá byť do ružova, takže kanálik to asi nebude. Avšak, s mamatestami ja osobne nemám dobrú skúsenosť, hádzalo to úplne stále presne takéto ružové duchariny. Podľa mňa počkaj a otestuj neskôr, použila by som ale inú značku.

janakomancova
9. apr 2024

Pozitívny 🍀

dadka1997
9. apr 2024

Vyzerá to byť nádejne drzím palce 🙏☺️

bibuska2
9. apr 2024

Áno ☘️

autor
9. apr 2024

Robila som si teraz pre istotu aj toptest keďže viem, že sú zle recenzie na mamatest tak mi to nedalo nebol to ani ranný moč až teraz už zriadený a čiarka je aj tam síce slabšia ale je 🙏 takže vyzerá, že sa to konečne podarilo už len veriť, že nepríde menštruácia 😍

sofia1979
9. apr 2024

Ak vyšla hneď môže to byť tehu držím palce

autor
9. apr 2024

Áno aj na jednom aj na druhom vyšla hneď asi do minúty boli na oboch 😊

cookie29
9. apr 2024

nieco tam je, ale je to strasne zavcasu

julcinka19
9. apr 2024

Ahojte. Pridaaam sa tiez, co poviete? Duch? Kanalik? Chyba?:D

autor
11. apr 2024

Ahojte dievčatá len sa pripomínam robila som si test po dvoch dňoch myslím, že čiarka je určite viditeľnejšie aj silnejšia aj na foto aj v reále 😊🙏 už len veriť, aby bolo všetko v poriadku

3petka
11. apr 2024

Skús zase o dva dni. Ja som mala na tomto teste takú cieľu keď mi 2 dni meškali. Takze vidím to nádejne.

autor
11. apr 2024

Ja mám ešte 3 dní do menzes a prvý test som robila ten čo bol hore, tam bol taký slabý duch a dnes po dvoch dňoch je takáto čiarka. Ale robila som aj livsane dnes a ten to tiež potvrdil, takže to že som tehotná myslím, že je isté, len aby neprišiel ešte menzes toho sa obávam, ale verím a dúfam, že nie 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre