Vidíte tam niečo?

mala_hrdlicka
2. apr 2024

Ahojte babenky… chcela by som sa spýtať na váš názor… momentálne som 7dpo…test som si robila včera ale nie z ranného moču keďže sa priznám nevydržala som to 😅 pociťujem nevoľnosti… a bolesti v podbrušku…budem vďačná za váš názor ❤️

stellarstar
2. apr 2024

Nišť

guudy
2. apr 2024

Moj nazor 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

simik19
2. apr 2024
lienka.7
2. apr 2024

@mala_hrdlicka 3ičky 👌🙈

wanduska327
2. apr 2024

@mala_hrdlicka Ja keď sa veľmi zapozeram vidím slabú čiarku ale môže to byť kanalik

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monicatko20
2. apr 2024

Ja žiaľ nevidím..

dianka3
2. apr 2024

@mala_hrdlicka 7dpo? Načo tak skoro sa testuješ? Aby si nebola sklamaná ,radšej počkaj a sprav si test aspoň deň pred MS

martinka13
3. apr 2024

Áno, jednu čiarku.

cookie29
3. apr 2024

nejake blbe svetlo... podla mna nic

evka_21
3. apr 2024

@mala_hrdlicka nič tam nie je ....7dpo (potvrdená ovulacia?) ?? Veď pri najlepšom vajičko prave docestovalo do maternice... A tam trvá zase nejaký cas kym sa uhniezdi a začne sa produkovať Hcg hormon 🫣 Tehotenká nevoľnosť väčsinou nastupuje až neskôr..
Takže kľud a testuj sa tak max 2-3 dni pred MS lebo toto je len nahaňanie niečoho čo chceš vidieť 🤷🏼‍♀️

bambulka711
3. apr 2024

Ak si skutočne 7dpo a ešte nie z ranného moču je test, tak to bude kanálik. Počkaj ešte aspoň do 12 dpo a test zopakuj.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre