Vidíte tam niečo?

myari
19. okt 2023

10 dpo, test robeny dnes vecer.
Je toto ryska, kanalik alebo realna ciarka?
Test je slovakiapharm, ake s nim mate skusenosti?
Dakujem.

ls56
19. okt 2023

@myari halooo testy sa nerozoberaju, ak ti nemeska, testujes skoro

myari
autor
19. okt 2023

@ls56 preco sa nerozoberaju? 🙂

paty277
19. okt 2023

@myari ja na tom druhom vidím ale zdá sa mi na fotke že je šedé teda kanalik

myari
autor
19. okt 2023

@paty277 dakujem 😊

avakona
19. okt 2023

@myari máš v príbalovom letáku napísané: rozoberte test a odčítajte výsledok? Nie, takže sa nerozobera. Ale aj po rozobratí je jasne, ze nie je pozitívny.

myari
autor
19. okt 2023

@avakona nemusis zo mna robit hlupu, a uprimne, kde je problem ked ho rozoberiem? tie testy nemaju ziadnu ochrannu atmosferu, alebo vakuum 😃 su to obycajne testovacie pasiky vsunute do plastu.

myari
autor
19. okt 2023

@avakona inak ale beriem tvoj nazor, ze si myslis, ze je negativny. to je to, na co som sa pytala 🙂

avakona
20. okt 2023

@myari A úprimne, dá ti rozoberanie testu iný výsledok ako asi aj sama vidíš? Ja osobne považujem každú ženu, ktorá nevie si sama odcitat výsledok testu ale musí kvôli tomu rozobrať test a založiť diskusiu na MK za intelektuálne poslabšiu😀🤷‍♀️

snazilka_bio_mamka
20. okt 2023

@avakona tak isto tam nie je ani jednym.slovom napisane, ze test sa nema rozoberat lebo to môze ovplyvnit vysledok 🤓 takze by ste uz raz a navzdy mohli vsetky rpestat mudrovat ohladom rozobratych testov. je to taky isty test ako ten tycinkovy len je zabaleny v plaste. Niektore maju tie okienka spravene nahovno alebo tam maju foliu ktorá skresluje, takze KLUDNE sa test môze rozobrať ✌️

julka828
20. okt 2023

@myari presne tento som mala pred par dnami a taku istu ciarku a bol to len kanalik

luciah187
20. okt 2023

@avakona ja som sa tu tiez parkrat pytala na nazor a intelektualne poslabsia naozaj nie som, mam nadpriemerne IQ, takze toto by som tu na tvojom mieste nevyhlasovala. Myslela som si, ze forum je na to, aby sa baby poradili, potesili, posmutili spolocne… 🤷🏻‍♀️ tie okienka su niekedy naprd, nevidno to.

julka828
20. okt 2023

@luciah187 ano pravda dobre si to napisala. Ved ked nechcu pozriet tie prispevky o testoch nechapem naco to nepreskocia ale vypisuju somariny

luciah187
20. okt 2023

@julka828 ludia stracaju ludskost, sucit a obycajnu slusnost. Ked sa mi nieco nezda, mozem si pomysliet svoje, ale idem dalej. Urcite nejdem niekoho urazat, hlavne, ak neviem, co je to za cloveka, cim si presiel, co preziva, preco uverejnil dany prispevok.

maryetta
20. okt 2023

To je take neurcite. Zbytocne sa skorym testovanim sama znervoznujes.
Staci ti urobit test o 2-3 dni resp v den kedy ma prist ms a mas istý vysledok.
Skus mozno aj test rapi clear. Ten mi vzdy uz jasne ukazal ciarku.

diana20
20. okt 2023

@avakona že inteligentne poslabšia... to si skôr ty ak si potrebuješ na druhých ego honiť.. ty si sa nikdy nesnažila o bábo? Ja áno a tiež som nevedela vydržať a robila som testy skôr.. a hlavne každý kanálik som skúmala a v hlave si z neho robila druhú čiarku.. mala by si sa trošku zamyslieť a skúsiť pochopiť situáciu než odpovieš takto nepríjemne niekomu...
@myari držím ti veľmi palce 😊

dadka128
20. okt 2023

@myari skus to odfotit na dennom svetle, mam pocit ze na spodnom cosi je 😏😏

tehotna40
20. okt 2023

@myari asi som divna uz naozaj, ale ja tam niečo vidím. Skus dat foto do komentu aby sa to dalo priblížiť

julka828
20. okt 2023

@tehotna40 da sa to rozkliknut pridrz palec na foto a vyskoci ti tam ukazka kliknes a mozes priblizit

tehotna40
20. okt 2023

@julka828 išlo vďaka. Ja tam vidím na oboch len nevidím ci je to ružové. Možno len kanalik.

@myari skus aj inú značku testu

myari
autor
20. okt 2023

@dadka128 @tehotna40 toto je na dennom svetle.
robila som si dnes este dr max test a ten bol snehobiely 🤷‍♀️

tak ako vyzera ten slovakiapharm test, by negativne testy vyzerat podla mna nemali.
uz ich, samozrejme, nebudem pouzivat.

dadka128
20. okt 2023

@myari tak potom to je iba kanálik

sense
20. okt 2023

To vyzerá ako kanáliky, ak ti nemeska počkaj do termínu ms, ak mešká počkaj 2-3 dní a skus znova. Držím palce

luciah187
20. okt 2023

@myari to bude asi kanalik ked to teraz lepsie vidno

tehotna40
20. okt 2023

@myari aj mne sa zdá, že kanalik, nevidím tam farbu, ale tak skúsila by som ešte o pár dní ďalší. Mas pravdu, ze by tak nemali vyzerat ja som na clearblue tom ultra vcasnom mala regulernu čiarku a tehotna som vtedy nebola. Niektore tie testy su na prd. Držím palce

monika101146560
30. okt 2023

Ja som mala prvé testovanie na obyčajnom tom papierovom teste takúto čiarku, o pár dni som si spravila ďalší test a dnes má tá neviditeľná čiarka 7 rokov 🙂 držím palce 😉

tehotna40
30. okt 2023

@myari ako si dopadla ?

myari
autor
3. nov 2023

@tehotna40 bol to skaredy kanalik, momentalne cakam na dalsiu ovulaciu 😏 🤞

tehotna40
3. nov 2023

@myari držím palce

lienka.7
3. nov 2023

@luciah187 ak máš nadpriemerne IQ ako tvrdíš, asi vieš, kedy je test pozitívny a kedy. Keď nie, mas tam stále návod. Plus aj to, kedy testovať (urcite nie týždeň pred ms). Mozno keby bolo viac žien s uplne priemerným IQ, bolo by tu aj menej takýchto nadpriemerne inteligentných tém.

luciah187
3. nov 2023

@lienka.7 ano viem, ja nie som zadavatelka tejto temy. Nikde nepisem, ze som sa pytala na nazor na pozitivitu testu. Si si nieco vymyslela teraz.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre