Vidíte tam ducha?

1. máj 2024

Vidíte tam niekto ducha alebo sa mi sníva?

vandica
1. máj 2024

Je tam vidno nejaký tieň. Koľko máš do MS?

autor
1. máj 2024

@vandica ahoj, mam 4 dni do ms

koniarova
1. máj 2024

Ja tam vôbec nie nevidím. Ale uniká mi zmysle testovania 4 dní pred MS.

autor
1. máj 2024

@koniarova po dobrati duphastonu mi lekár povedal urobit test, v pripade pozitivity pokračovať v brani duphastonu

koniarova
1. máj 2024

Pozitívny test 4 dni pred MS🤔. Tak jeden z milióna.

mandarinka555
1. máj 2024

Druhá možnosť...sníva sa ti🙈

zuzanockamt
1. máj 2024

@koniarova Tak ja som mala tiež pozitívny 4 dni pred MS.

lucibb
1. máj 2024

Ja tam vidim slabulinku ciarku,drzim palce

zuzanockamt
1. máj 2024

Autorka
Je tam veľmi slabučká druhá čiarka, uvidíš v ďalších dňoch.

stellarstar
1. máj 2024

Nič tam nie je

haley7897
1. máj 2024

Ja tam tiež vidím slabú druhu //

koniarova
1. máj 2024

@zuzanockamt tak to si asi tá prvá z milióna. 😁👍 A autorke držím palce, nech je druhá. 👍❤️

autor
1. máj 2024

@koniarova kto Ta dnes naštval? Ved ked ti to tak prekáža naco vobec komentujes? Ja zas nevidim v tomto vyznam 🙂

autor
1. máj 2024

@lucibb
@haley7897 Dakujem skusim ráno 🙂

autor
1. máj 2024

@zuzanockamt Ano.. budem testovat.. musim no😏

zuzanockamt
1. máj 2024

@koniarova Práveže ak je odsledovaná ovulácia (čo ja som mala), tak to nie je nič neobvyklé, aby na 9.-10.DPO vyšiel pozitívny test.

autor
1. máj 2024

@koniarova A srdiečka mi posielať ozaj nemusis.dakujem. Nemam rada tento typ cynizmu

autor
1. máj 2024

@zuzanockamt presne tak. Samozrejme som mala duphaston nasadený AZ PO ovulacii

zuzanockamt
1. máj 2024

Autorka
Nič si z tých komentárov nerob. V takýchto témach sú vždy tie isté slabozraké a neprajné užívateľky.

sense
1. máj 2024

Počkaj dva dni, zatiaľ si daj duphaston a uvidíš. Ak ten tien je čiarka tak už bude vidno čiarku a nielen tien.
Ked som užívala progesteron tak ms prišla v pohode do 24 hod od vysadení. Inak mne príde zvláštne ze ti kázal lekár testovať už na 10 den

lucibb
1. máj 2024

Mne ukazalo slabulinku ciarku uz na 7 dpo.a lepsie mi ukazalo z poobedneho ako z ranneho.

koniarova
1. máj 2024

Vôbec to nebolo myslené cynicky. Ak si to tak pochopila, tak sa ti ospravedlňujem.

janica_
1. máj 2024

@koniarova tvoja statistika jedna z miliona nevychadza... Dobre ze niesi cynicka, prajnych zien je treba vela 🌸

autor
1. máj 2024

@janica_ sama by som to lepsie nenapisala. Dakujem

petra92
1. máj 2024

Ja tam vôbec nič nevidím každopádne držím silno palce nech sa čoskoro // objavia ❤️

janica_
1. máj 2024

Pozri na moj prvy pozitivny test. Aby som vedela ci som ciarku druhu videla v dobrej vyske tak je pri ovulacnom, lebo na foto druhu ani nie je vidno a predsa bol pozitivny. Na tvojom vidim druhu ovela lepsie, drzim palce.

autor
1. máj 2024

@petra92 Dakujem krasne ❤️

autor
1. máj 2024

@janica_ Dakujem za správu vážim si to. Sikovne si si to vymyslela s tym ovulacnym. Skusim aj ja 🙂 a Dakujem.ja na mojom vidim tie obrysy aj tieň. verim ze to vyslo vdaka tomu duphastonu 🙏

kuko55
1. máj 2024

Vidím

janica_
1. máj 2024

Zatial vsetky znacky ktore som vyskusala mali ciarky v rovnakej vzdialenosti, tak je to overene meradlo :D
Uz len cakat co sa bude diat. Mne dokonca ani nesilneli kazde dva dni testy, kolajnice som mala az davno po ocakavanej MS a predsa vyslo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre