Vidíte tam druhú čiarku?

karmenka123
17. máj 2022

Vidíte tam tu druhu čiarku ci mi už naozaj šibe.
Lebo ja ju tam vidím.

zojanka
17. máj 2022

@karmenka123 daj normálnu fotku bez úprav

lorin29
17. máj 2022

@karmenka123 bože čo sú toto za maniere takto upravovať fotky.. Fakt nechápem
Ale je tam niečo vidieť no bolo by lepšie keby pridáš normálnu fotku🙂

karmenka123
autor
17. máj 2022
rachel36a
17. máj 2022

Nie, vidno tam iba kanalik kde ne farbivo

michaelam2
17. máj 2022

@karmenka123 uz zas?? Prepac ale ano, asi ti z toho uz trosku sibe

xena0
17. máj 2022

Čo to je za móda dávať fotku do negatívu a hľadať tam čiarku 😁 nič tam nieje

jaskolka
17. máj 2022

Nie, negatívny test. Chápem, že veľmi túžis po tom, aby tam čiarka bola, ale takto sa skutočne len zbytočne stresujes(podľa príspevkov, ktoré tu vidím)

zuzanka.zuzu
17. máj 2022

wow.... absolútne negatívny test. nič tam nie je. áno, šibe ti keď pridávaš upravené fotky. to je šialené, naozaj. daj si pauzu. ideálne na 3 mesiace sa testu ani nechyť, ako keď fajčiar abstinuje.

alina765
17. máj 2022

@karmenka123 😅 Každý deň robíš testy🙉

dada153
17. máj 2022

No a čo ze robi kazdy den testy 🙂 proste len chce babatko ja ju uplne chapem ☺️☺️

michaelam2
17. máj 2022

@dada153 to chapeme vsetci ale testovat par dni po ovulacii, nemeska jej menzes, dava sem kazdy den fotky uplne jasnych negativnych testov…ved tymto stresom si to otehotnenie len stazuje

alina765
17. máj 2022

@dada153 Veď nek si robi aj každú hodinu nám to je jedno, ale tlači moc na pílu a zbytočne vyhodené peniaze😏.Ale bola by som rada keby tam tu čiarku mala🙏♥️.


@michaelam2 Suhlasim 👍

kitycat
17. máj 2022

@michaelam2 ani nie "uz zas"..ale "este stale" 🤦‍♀️

Vyhodene peniaze

michaelam2
17. máj 2022

@kitycat aj tak sa to da povedat 😀

lalenka33
17. máj 2022

Prečítaj si návod na použitie tehotenského testu. Kedy a ako sa má použiť a ako sa odčítava výsledok. Žiadne rozoberanie ani upravovanie fotiek, tam nenájdeš. Pozitívny test je taký, na ktorom voľným okom vidíš druhú čiarku. Noe taký, ma ktorom v upravenej fotke vidíď ryhu, kde má byť tá druhá čiarka.

medina20
17. máj 2022

@alina765 teba som tu tiez viac dni po sebe videla ako robis testy a davas sem fotky takze si rovnaka ako ona☺️a nemala by si sa moc ozyvat ,ale prajem vam to obidvom ☺️

alina765
17. máj 2022

@medina20 Ja aspoň testujem preto,lebo mi mešká viac ako 5 dní,minule meškalo 15 dní (bola cysta ) ,ale jej to dokonca ani ne mešká.
Tak nás prosim neporovnaváj.😃
Tiež by som bola rada keby som mala //♥️Dik.

kikushaa
17. máj 2022

Prepac, vidim snehobiely test. Kazdopadne drzom palce aby sa coskoro zadarilo, z osobnej skusenosti radim testovat az potom ked to to meska minimalne tyzden, predides tak zbytocnemu sklamaniu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre