Vidíte tam druhú čiarku?

3. jún 2022

Baby vidíte tam druhú čiarku?🙂

autor
3. jún 2022
sunny_g
3. jún 2022

Vyzerá to, ako duch. Skús o 2 dni z ranného

dodka6
3. jún 2022

Anoo ❤

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
p.j.jacky
3. jún 2022

Áno je tam //

lrnka
4. jún 2022

Ano gratulujem

ingrida86
19. jan 2023

Kočky, prosím,vidíte tam aj druhú čiarku či ?

maca2790
24. jan 2023

Ahojte,aký máte názor nieje to ani kanálik nieje to ani biele ani šedé ani tenké..je to ako kontrolná čiarka ..ale je to do slova ako tieň...neviem čo si mám myslieť o tom je to mama test 10 comfort.. paličkové mi pekne každý jeden ukazuje ducha či už menej alebo viac ružovú čiarku ale je tam a urobila som ich asi 30 ks len mama test a to nehovorím ešte iné značky..:/ ... Ďaujem za vaše rady respektíve názory..

casillas28
24. jan 2023

@maca2790 a kolko dni ti meska MS? Mne palickove mamatesty vzdy ukazali spravne ale v den ocakavanej Ms uz poriadne ciarky.Tu jeden ukaze a dalsi nie ..take zvlastne ..

maca2790
24. jan 2023

@casillas28 mne ešte majú len prísť za cca 3 dni ms lenže mne od novembra blbne ms mám len dva dni a meškajú ..no najskôr som mala ryhy ..škrabance a tieto mama testy posledný týždeň cca mi ukazuje palickove pekne celkom čiarky ako kedy no...bola som už aj u gynekológa krv negatívna sono tiež ..tak idem zase vo štvrtok ale nedá mi to stále testujem lebo mám aj príznaky ..a zatiaľ aj takéto testy ...:O

casillas28
24. jan 2023

@maca2790 chapem ta ale sama si robis zle a vytvaras tlak na psychiku...nie zo srandy lekar odporuca testovat az ked ms meska a nie ze tyzden alebo 3 dni predtym...chapem tvoju nedockavost ale ciarky su este velmi slabunke a moze ist aj o biochemicke...ale ked je krv negativna tak neviem..tam by ti uz nejake hcg ukazalo ...na sono je veeeelmi skoro este..vsak este nemas poriadne ani dokonceny cyklus takze on nema sancu tam nieco vidiet..sono tak v 8tt, rizikove pacientky tak v 5tt...cize neostava ti nic ine len cakat a netestuj sa tolko 🙈 daj si relax, pohoda..bude ako ma byy

maca2790
24. jan 2023

@casillas28 jasné ďakujem aj tak idem teraz vo štvrtok na vyšetrenie tak som zvedavá ako dopadnem ...:( Či sa za týždeň od vtedy niečo zmenilo ...

casillas28
24. jan 2023

@maca2790 inak ked ti tak pomalicky silneju moze to byt aj mimomaternicove..ked urobi sono neskor uvidi snad co sa deje

casillas28
24. jan 2023

@maca2790 hlavne nemysli hned na zle...bude dobre, drzim palce

maca2790
24. jan 2023

@casillas28 bože to som si aj ja inak pomyslela že môže byť aj mimomaternicové tehotenstvo ale dúfam že nie bože môj ..ale už pri prvom odbere krvi by si možno niečo všimol alebo pri sone...(od spodku) no som aj ja taká skôr strach ako radosť aj keď už by sa aj mne patrilo vek na to je a veľmi pekne ďakujem...zlatá ..🙂 ..len nechápem že veľa značiek som vystriedala a nemôže byť každý jeden chybný alebo mi pomaly stúpa hcg alebo neviem..:(

casillas28
24. jan 2023

@maca2790 vobec by som to teraz neriesila..uvidis ci nepride MS...ak nie potom znova otestuj ..nie kazdy den ale obden..kazdy druhy hcg stupa a nasledne uvidis ci to silnie alebo nie..ak nebude je dost mozne ze naozaj ide o mimomaternicove alebo o cystu..ktovie...to skoro tiez nie je vidiet cize pockat sa musi tak ci tak ...mohla si sibusetrit kopu stresov 🙈 nabuduce budes vediet ze skor ako ked meska Ms sa netestuj...drzim palce

maca2790
24. jan 2023

@casillas28 no veru tak je...no uvidím vo štvrtok akože robia sa pokroky najskôr boli len ryhy ako keby škrabance,potom tiene a tieto mama testy vraj majú viac farbiva ale aj iné mi ukazujú no človek sa veru boji ..a ďakujem za odpovede veď už vo štvrtok idem na gyn ak mi nedôjde ms tá mi ma prísť za cca 3 deň sestrička povedala že keď dôjde tak preobjednat sa mám..čiže len čakať a stresy človek sa veru boji no ..:/

casillas28
24. jan 2023

@maca2790 clovek sa boji ale je zbytocne si robit stresy kedze aj tak je to nieco co nedokazes ovplyvnit...bude to tak ako to ma byt...vela oddychuj, pozri si film, venuj sa konickom a tri dni ubehnu ako nic...vela sil 🙂

maca2790
24. jan 2023

@casillas28 áno máš pravdu, a ďakujem veľmi pekne budem sa snažiť nemyslieť a hlavne modliť sa a dúfať že bude všetko ok :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre