Vidíte tam aj vy ducha?

dominikasvetova
4. jan 2021

Baby prosim o radu posledne MS som mala 19.12.do 25.12.2020 dnes som si spravila test. Vidite tam ducha?

mima194
4. jan 2021

Ahoj, aj ja som mala poslednú ms 19.12. Este mame do budúceho piatku cas...myslis ze tak skoro by bol duch? Ja neviem... Teraz ma ťahá spraviť test

dominikasvetova
autor
4. jan 2021

@mima194 ahoj, aj podla mna je skoro ale nevedela som vyckat, a neviem ci si len toho ducha nenamyslam, drzim ti palce 😊

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viikkki
4. jan 2021

Tieto testy robia pekných duchov aj keď žena nieje tehotná 😕skus mamatest alebo drmax o 2dni z ranného moču 🍀🍀

dominikasvetova
autor
4. jan 2021

Dakujem kazdej z Vas za odpovede ❤️

mima194
4. jan 2021

@dominikasvetova vies co ja tam vidim tiez ducha.. No som zvedava.. Držím ti palce. Ja si tento cyklus hovorim ze vydržím netestovat az pokiaľ nebude meškať ms, ni uvidim ci vydrzim. Možno si mala skôr ovu tak ti uz ukazal..

sense
4. jan 2021

No duch tam je ale ak si mala do 25.12 ms a máš pravidelný 28.dnovy cyklus tak ďalšia ms vychádza až na cca 15-16 Jan. Čiže teraz dakedy by ti končili plodné dní zhruba...
Jedine ak by si bola tehotná z predchádzajúceho cyklu ale to by bola zas prislaba čiarka... Alebo kanálik...
Kedy ti ma prísť ďalšia ms? Počkaj ci príde a otestuj sa znova

kristina2015
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kristina2015
4. jan 2021

@dominikasvetova podľa mňa je naj urobiť citlivosť 25 a toto zbytočne vyhodené peniaze

dominikasvetova
autor
4. jan 2021

@sense mam pravidelny cyklus, niekedy zvikne meskat 2-3dni, dalsia MS by mala prist 17teho,urcite pockam a Dakujem!

misha666
4. jan 2021

ved ked si mala ms 19.12 tak este len teraz mas plodne dni :D :D :D 14-17DC ...dnes mas 17DC ta kde tam uz ducha chces vidiet... :D ked ste mali styk pred vcerom vcera a mas 28-30dnovy cyklus tak si max 2DPO... zeny zeny... nastudujte si 8.rocnik ZS biologia...

sense
4. jan 2021

@dominikasvetova tak to máš bud kanálik al chybný test,... Počkáj do 17.1 a ak nepride potom testuj, pretože pri pravidelnom cykle máš teraz plodne dní resp ti mohli akurát skoncit

dominikasvetova
autor
4. jan 2021

@misha666 plodne my teoreticky dnes koncia a otehotniet mozem aj skor ovulaciu nemusim mat vtedy kedy si to clovek vypocita, a nepisala som ze kedy som mala pohlavny styk, ver ze poznam vela pripadov ked zena otehotnela "mimo plodnych" dni aj ked ma cyklus pravidelny

lauren8m
4. jan 2021

@mima194 hahaa, ja presne rovnako na datumy! prisahala som, ze tentokrat vydrzim netestovat az ak naozaj bude meskat, ale ci to aj dokazem😁
@dominikasvetova je sice skoro, ale ano, su ozaj pripady ze test ukaze skor - kamaratke presne takto, gynda jej neverila, ze tak skoro mohla mat 2 ciarky, myslela ze z toho budu dvojicky alebo mimomaternicove. nakoniec vsak vsetko dobre dopadlo🙂
kazdopadne drzim palce nech to vyjde

pukanec123
4. jan 2021

@dominikasvetova mimo plodných dni sa otehotnieť nedá. Žena ale nemusí mat plodne dni presne v polovici cyklu aj pri pravidelnom cykle, kľudne môžu byt skôr či neskôr. Čo sa týka ale tohoto testu tak podľa mna nemá žiadnu výpovednú hotnotu, veď si teraz v polovici cyklu, aj keby sa zadarilo, že by si ovuláciu mala posunutú skôr, tak ešte stále by ti nič neukázalo, nakoľko niečo trvá kým sa vajko uhniezdi až potom začne produkovať hcg.
Okrem toho, ak je toto test intimed tak ten má citlivosť 25, to by už vôbec neukázal takto skoro, a zvykne robiť duchov.
Neber to ako hate, len sa na to tak neupinaj, testuj až v deň MS, pripadne keď si moc nedockava a vieš na 100% kedy prebehla ovulácia tak tých 10dpo by už niečo ukázal. Ale inak to nemá zmysel.

viikkki
4. jan 2021

@misha666 ja mam ovulaciu na 9DC aj som otehotnela v tedy 😉

dominikasvetova
autor
4. jan 2021

@lauren8m dakujem velmi pekne ❤️

mima194
4. jan 2021

@lauren8m ahoooj no supeeer, tak teda ms mam mat 15teho ale snad nepríde 😁potom si teda piseme co

luciannka83
4. jan 2021

Duch jak hrom🤞😊

martina2019
5. jan 2021

Baby, myslite ze sa mozem tesit? Dnes poobede robeny test

kristina2015
5. jan 2021

@martina2019 tak toto je jasné ako facka gratulujem 😅

martina2019
5. jan 2021

@kristina2015 Boze dakujem😊🙏 a ani to nieke z ranneho mocu, tak som si myslela, ze mi sibe

kristina2015
5. jan 2021

@martina2019 čiarka ako hrom 🙂 pekne tehotenstvo želám ☺️

mima194
5. jan 2021

@martina2019 srdečne gratulujem to je krasna foto.

martina2019
5. jan 2021

@mima194 ❤❤🙏 Dakujem

martina2019
5. jan 2021

@kristina2015 🙏❤❤❤

mima194
5. jan 2021

@martina2019 a kolky dc si dnes? Mešká ti dlho? Len tak sa pýtam zo zvedavosti ze kedy ukaze aj mne taku krásnu ciarku 🤣

martina2019
5. jan 2021

@mima194 nooo meska mi dnes 3ti den😊 A uz take krasne kolajnice😉 Ale citila som sa inak uplne, bolesti podbruska ako pro MS, ale MS nikde...bolest prsnikov a hlavne pocit naduteho brucha

mima194
5. jan 2021

@martina2019 tak to je supis ze takto mas hneď jasne kolajnicky, jja ked som bola orvy krát tehu mala som v tretí den meškania slabu ciarku.. Slabsiu ako ty a o dost.. A skončilo to MA 6tt...ale ideme ďalej.. Raz sa dočkám 😍

martina2019
5. jan 2021

@mima194 tak to ma mrzi ale ano dockas sa😊❤ Hlavne netreba nic riesit😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre