Vidíte slabú čiarku na tehotenskom teste?

20. aug 2024

Dobrý den prosím vás vidíte ducha na teste ? Neviem uz co si mam o tom mysliet bola som u gynekologičky asi pred tyznom do menzesu bolo nejakych 5 dni hcg z krvy bol negativny mam problemy s plodnostou o malu sme sa snazili 6 rokov preto som bola hotova ze som videla na teste ducha preto som sla k gynekologičke takto skoro kedze som neverila ze by sme bez lekarskej pomoci mohli počat …. Myslim že ženy ktore maju taketo problemy pochopia 🙂 no beriem na vyvolanie menzesu duphaston menzes mi zatial neprisiel meška 2 dni žiadne priznaky žeby mal prist bolesto v podbrušku vnimam asi od ovulacie

haley7897
20. aug 2024

Ja tam vidim slabu, snad buducu ciarku. Drzim palce

osky
20. aug 2024

Nieco sa tam crta,ale este pockaj a otestuj sa neskor
Ak krv neukazala,je to cudne.
Ale mohlo byt este skoro

A ano,zazraky sa deju
Drzim palce

domka222
20. aug 2024

Ak je to pepino,dúfam, že si si na ne čítala aj recenzie. Aby si nebola sklamaná

autor
20. aug 2024

@domka222 je to uz snad 6 test myslite ze kazdy by takto ukazoval falošnu čiarku ?

autor
20. aug 2024

@osky ďakujem krasne 💕

rachel36a
20. aug 2024

Poznam tu tuzbu, ale pri meskajucom menzese by uz si mala regulerne viditelnu ciarku, nie ziadneho hladajuceho ducha

lenockago
21. aug 2024

Ak je to pepino netes sa , ja som zažívala tento cyklus podobne . Vsetky testy od pepino pozitív a menzes som dostala

sasen123
21. aug 2024

Ahoj napis mi prosím 🙂 mám podobný problém

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre