Vidíte niečo na tomto teste?

lucialen1
10. mar 2024

Ahojte, s manželom sa snažíme o druhé dieťa. To prvé sa nám podarilo ani neviem ako a teraz sa nejako nedarí no a už mi to bije na hlavu…som 6 dni pred MS. Okrem toho že ma bolia prsia nemám žiadne príznaky ale prsia ma bolia bežne aj pred MS….ráno som si robila test a vyšiel takto - ja sa do toho nevyznám ale viem, že niektoré ženy vedia kde a čo majú pozerať. Myslite, že tam dačo je ? Vopred ďakujem ❤️

klaudi27
10. mar 2024

@lucialen1 Ja tam bohužiaľ nevidím nič 😢

guudy
10. mar 2024

@lucialen1 strasne blbnes s testovanim 6 dni pred MS🙄. Samozrejme, ze tam nic nie je. Chudak vajicko, ledva stihlo doputovat do maternice a uz ho nahanas…

lucialen1
autor
10. mar 2024

@guudy mávam dlhšie cykly - 30 až 34 dni…od ovulácie už prešlo 11 dni merala som ovulacnym testom a bol pozitívny…tak preto som skúsila test dnes ale máš pravdu ide mi to už ma hlavu priznám si to…každopádne ďakujem vam dievčatá…uvidim a keď nič tak skúšame ďalej 😕

janica_
10. mar 2024

Vidim ze mas problem s fotenim, nemyslim to v zlom. Namier telefon na objekt a klepni prstom na obrazovke po teste alebo po hocicom co ma byt zaostrene. MK este znizi kvalitu, takze ked das neostru foto tak aj keby tam bol nejaky naznak, tak nebude viditelny.
Mavala som rovako dlhy cyklus a prveho ducha som mala 27 dni od zaciatku prveho dna menstruacie, respektive 25 dna sa mi zdalo ze som nieco videla uz.

lucyhatala
10. mar 2024

@lucialen1 ja nič nevidím..a aj keby tam niečo bolo tak je to skoro...mne meškala menstruacia 1 deň a na teste som mala slabšiu druhu čiarku a o 2 dni som začala krvácať a bolo to len biochemické...doktor povedal že sa má aspoň týždeň čakať lebo potom sa zbytočne tešíš a potom aj trápiš...davaj si pre istotu už kyselinu listovú a urob si až ak ti bude týždeň meškať

adeladulova
10. mar 2024

@lucyhatala presne to iste sa minstalo

misulkasikulka
11. mar 2024

Na tej prvej fotke sa mi aj vidí že dačo je ale nechcem dávať falošne nádeje každopádne držím palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre