Vidíte niečo na mojom tehotenskom teste?

ellisa12
3. apr 2022

Ahojte, prosím vás vy tam niečo vidíte?

vandica
3. apr 2022

@ellisa12 niečo sa mi tam marí. Je foteny po zaschnutí? Lebo mi príde aj rozpitý.

marfa333
3. apr 2022

Nejakeho ducha tam vidim aj ja 🙂

zaza_123
3. apr 2022

Je rozpity, treba urobiť novy test ...

ellisa12
autor
3. apr 2022

@vandica nooo vytiahla som ho z koša tak možno preto je zvlhnuty 😁 lebo najskôr nie nie noc tam nieje.... Potom mi to nedalo a znovu som pozrela a stále sa mi to zdá viac že by to mohlo byt

vandica
3. apr 2022

@ellisa12 a nemáš ešte jeden test? Skús urobiť. Alebo zajtra ráno.
Ale jemnucnu čiarku je vidno aj na tomto 👍

sense
3. apr 2022

Test je rozmoceny, koľko ti mešká? Počkaj 2 dní a skus znova... Ak si tehotná bude čiarka voľným okom viditeľná v časovom limite a bez potreby rozoberanie testu

ellisa12
autor
3. apr 2022

@sense otvorila som ho len kvôli tomu že sklíčko bolo veľmi poškriabane... Nechala som ho uschnúť a teraz tu čiarku vidno aj cez sklo menštruáciu mam mat až o 20 dní... Ale posledná menštruácia trvala len 3 dní aj to že 3 už nič moc... Potom som začala špinit a posledne 3 dní ma boli pod bruškom a dokonca mi je na zvracanie... Aj keď som si zapálila hneď ma naplo

lavinis
3. apr 2022

Nic vypovedne tam nevidim
Testy sa nemaju vyberat z kosov

edien
3. apr 2022

@ellisa12 mne keď takto ukázal tak to bolo tehotenstvo

nika_val
3. apr 2022

@ellisa12 ak máš mať ms až o 20 dni to si asi nemala ani ovulaciu ešte alebo ak máš dlhší cyklus tak ju máš teraz..
Test je rozpitý, a teda ak som dobre pochopila aj je po limite kedy treba na test pozerať..
Výsledok: negatívny test (žiadny duch, žiadna čiarka)

lavinis
3. apr 2022

20 dni do MS a ty si myslis, ze ti test ukaze tehotenstvo? Ved to si este asi nemala ani ovulaciu

petamich
3. apr 2022

nie, toto nie je pozitivny tehotensky test - ak mas mat MS o 20 dni tak je velmi mala pravdepodobnost, ze si uz ovulovala a ak by si bola tehotna (nejako) este z minuleho cyklu boli by tam kolajnice, tehotenske priznaky, ktore popisujes = vysoke HCG = bez problemov odcitatelny pozitivny test, tie testy maju nejake relevantne okno, kedy ich treba odcitat, isto nie po dlhom case a vybrati z kosa 🤪

tosomja
3. apr 2022

Keď je to tehotenstvo ešte z pred minulého mesiaca, tak už asi nie je. Lebo by si určite mala silné čiarky a v limite. Toto je negatívne, jediné keď si predsved ena o tehotenstve, tak zopakovať test o pár dní. Najlepšie v deň očakávanej menštruácie a neskôr.

nevenka
3. apr 2022

@ellisa12 20 dni do MS alebo 2???

alina765
3. apr 2022

@nevenka Tiež som myslela že asi 2 dni.

tulipanicek
3. apr 2022

@ellisa12 Keď sa ti v koši otočí test dole testovaciu stranou, bude pozitívny. Aspoň moja skúsenosť. Urob nový

ivka21
3. apr 2022

@ellisa12 ja tam teda vidím druhu čiarku. Ja som tak pri prvom robila test ráno bol negatívny nevyhodila som ho a večer keď som prišla z prace bola už aj druhá ciarka a bola som tehu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre