Vidíte niečo?

luciabasistova
12. okt 2023
diaalex
12. okt 2023

@luciabasistova úplne nič 🤷🏻‍♀️

dzulli1980
12. okt 2023

Negatívny tehotenský test
@luciabasistova

tosomja
12. okt 2023

Jednu modrú čiarku v malom okienku.

bejbs123
12. okt 2023

@luciabasistova Prosim vas,to ste pridali,aby ste nieco pridali? Ved to je jasne negativny test a nic na nom nie je diskutabilne,netreba vsetko vesat na net

aj47456
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kessica87
12. okt 2023

@luciabasistova ale už by aj stačilo.... neviem čo sa nedáš do kľudu 😐

luciabasistova
autor
12. okt 2023

@aj47456 nie nenudím sa...len som si všimla ze som zle napísala...19dc som mala ovulaciu..ospravedlňujem sa...a som zo žien, ktoré veľmi túžia po bábätku vieš...a chytá sa každej nitky..keď ti to vadí tak nekomentuj

luciabasistova
autor
12. okt 2023

@kessica87 už sa dám...ospravedlňujem sa

mirka2019
12. okt 2023

@luciabasistova za nic by som sa neospravedlnovala.

bejbs123
12. okt 2023

Sorry,ale to je uplna hlupost,ja som si sama presla tym,ze sme sa snazili 7rokov,z toho 3 roky IVF,presla som si potratom,ta tuzba po babetku bola obrovska,no aj tak ma nenapadlo sem capat negativne testy,ved pozriem na test,vyhodnotim,ze je negativny a zahodim do kosa,tu nejde o to,ci to niekomu vadi alebo nie,ale pytam sa na co je to dobre?Co cakate,ze vam napise niekto sprostost,ze sa tam crta // aj ked je test cisty ako lalia?

zuzi0911
12. okt 2023

Ja teda naozaj poväčšine vidím všade ducha ,ale túto žiaľ je úplne biely test ...pokiaľ ,ale ms ešte neprišla nádej je veľká . Držím palce

tehotna40
12. okt 2023

@luciabasistova je to negatívny test. A ak na ňom naživo niečo vidis neprikladaj tomu váhu, ja som na tomto teste mala úplne regulernu čiarku a nebola som tehotná a videla som tu viac takých diskusii. Držím palce aby to nabudúce vyšlo

kessica87
12. okt 2023

@luciabasistova nemusíš sa ospravedlňovať ja len pre tvoj pokoj.... držím palce lebo viem presne aké to je keď túžiš po bábätku ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre