Vidíte na tehotenskom teste to, čo aj ja ?

sammy91
9. jan 2020

Ahojte dievčatá,
Dnes som 30DC, nie je to test z prvého ranného moču, ale vidíte tam to isté, čo aj ja? Stále tomu nedokážem uveriť, snažili sme sa tak dlho a vyzerá to tak, že sa zadarilo v práve pre mňa najstresujúcejšom období, pretože budúci týždeň mám štátnice.

amelia000
9. jan 2020

@sammy91 gratulujem, je to tam 🙂 //

pininka1
9. jan 2020

Gratulujem

daniela2227
9. jan 2020

@sammy91 jasné že vidíme 😊 gratulujem

evuska32
9. jan 2020

Odmena za zvladnutie skoly 👍

katulka1141
9. jan 2020

gratulujem 🙂

dzejsik
9. jan 2020

gratulujem, tak nech sa štátnice vydaria a potom môžte oslavovať dvojnásobne! ;)

jaskolka
9. jan 2020

@sammy91 gratulujem, krásne čiarky, tak hádam do statnic to dáš, tipujem, že v máji sú a zrejme teraz tak v druhom mesiaci cca budeš, čiže ak bude bez problémov tehotenstvo, čo držím palce 🙂, tak aj tie zvládneš a budeš mat krásny darček k nim👍👍👍

sammy91
autor
9. jan 2020

Ďakujem Vám všetkým 🙂

@jaskolka ja študujem ekonómiu externe a ideme už podľa toho predlženého plánu, takže štátnice mám budúci týždeň v utorok. Trochu sa obávam, aby sa tie stresy nejako neprejavili, keďže to bude akurát kritické obdobie, ale verím, že sa udrží tam kde je a spolu to nejako zvládneme 🙂

jaskolka
9. jan 2020

@sammy91 jaj, chápem. Tak to držím palce, nech to v pohode dáte 👍👍

bozzie
9. jan 2020

tak toto je ukazkovy test, krasne dve ciarky, gratulujem😉❤

macko1007
9. jan 2020

@sammy91 neboj sa 🙂 ak je ti babatko sudene udrzi sa 🙂 ja som maturovala a zistila som ze som tehu..cele to ucenie,prakticke v nemocnici a este aj ustne 🙂 dnes som zacala 38tt

dijefcatko
9. jan 2020

Tu už ktosi tie štátnice veru nezapije! ;) Srdečne gratulujem a nech všetko dobre dopadne ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre