Vidíte dve čiarky na teste?

11. sep 2021

Baby, SOS! 🙈😄

Stala sa mi taká vec. Beriem už rok antikoncepciu. Tento mesiac som si ale zabudla dať jednu tabletku. Uvedomila som si to ale až v momente, keď som si dávala poslednú (posledná mi vždy vychádza na nedeľu no a teraz som mala v nedeľu v blistri ešte dve).

Cca dva týždne dozadu ma bolelo brucho ako pri krámoch, pichalo ma vo vaječníku, mala som znenazdajky hnačku, ale absolútne mi nenapadlo pripisovať to tehotenstvu. 😄

No a teraz mi krámy neprišli (mali prísť včera). Bola som presvedčená, že to je len tým, že sa mi rozhádzal cyklus, keďže som si zabudla dať jednu tabletku, ale pre istotu som si kúpila test. Intime. Ešte som si ho robila s plným mechúrom po litri limonády, takže to bol najviac zriedený moč. A tam toto. Čo vy na to? 😳😏

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
via88
11. sep 2021

No toto nie je ani duch, toto je ciarka, ak to nie je nejaky vadny test, tak ty kks 😁

christinka1
11. sep 2021

Ja vidím skôr 1,5 čiarky 😂

miirka123
11. sep 2021

Ja tam vidím druhu čiarku ale takú zvláštnu polovičnú 😄 skús zajtra

zuzanaokasova
11. sep 2021

@miirka123 no podľa mňa je pozitívny 🤔

anetha5
11. sep 2021

No skus este rano ten druhu urobit🙈

vanda323
11. sep 2021

Jbatam vidím čiarku

sarianna
11. sep 2021

1,5 ciarky

kaki221
11. sep 2021

Ja tam vidím druhú čiarku....zajtra ráno skús urobiť z ranného moču 😉

sili82
11. sep 2021

Ja si myslím, že je pozitívny, ale skús ešte ráno urobiť další. Pripadne si urob Clearblue test.

mima1
11. sep 2021

Ze mas dve ciacky a este jeden test. Ja by som robila hned aj ten 2ks z balenia 😂😂😂

pondelok01
11. sep 2021

Urob si radsej test inej znacky, tieto intimed obcas ciarkuju uplne odveci

momi1_1
11. sep 2021

treba si kúpiť kvalitnejší, no myslím, že je negatívny, len si ho viac namočila ako si mala a je rozmočený

nevenka
11. sep 2021

Tento test mi tiez ukazal druhu ciarku 2 dni po negativnom krvnom teste na HCG v labaku. Ale inokedy je normalne biely, tak nechapem. Skus si kupit nejaky iny este.

ailiba
11. sep 2021

Nuž, podľa mňa je to pozitívny test.... Skus zajtra ráno. Neviem, či mám gratulovať...

simona139469
11. sep 2021

Fuuha vyzeráš akosi tehotne… skús ráno test

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre