Vidíte dve čiarky?

21. júl 2024

Ahojte, test robený včera, 3 dni pred ms. Vidno tam dve?

vanilkovazmrzka
21. júl 2024

Je tam jedna ciarka

beata_k
21. júl 2024

Nie

autor
21. júl 2024

@beata_k naozaj to naživo vidno lepšie, ale teda, zmenšila som, toto je teda len kanalik? Kamarátka tvrdí, že je to normálne druhá čiarka,.čosi ako duch 😀. Mám inak pocit na krámy už týždeň, tak som skúsila test

beata_k
21. júl 2024

Nic. Terstuj ked ti budu meskat. Potom nemusis nahanat duchov. Drzim prst nech sa zadari.

dzulli1980
21. júl 2024

Ako nechápem, čo riešiš s testom robeným včera, v návode máš, dokedy máš odčítať výsledok, potom vyhoď test do koša ... tento test je negatívny ... a len taká rada do budúcna, test si rob najskôr v deň očakávanej ms, vyhneš sa takýmto je/nie je, som/nie som atď.

hederamonstera
21. júl 2024

Ja teda vidim aj neviditelneho ducha ale hento to naozaj nie je. Je to tenke, sede

3petka
21. júl 2024

Nič len jedna čiarka na tomto teste. Načo testjes tak skoro.

mariska1989
21. júl 2024

Falošný duch . Poslednú dobu to robia pepino test aj mama test . Koľko máš do ms?

autor
21. júl 2024

Baby, toto je normálne fotene asi 4 minúty po namočení, akurát som dnes celý deň rozmýšľala, či to sem dať 😀. Teraz mám 2 dni do ms

mariska1989
21. júl 2024

Príde ti pravdepodobne normal ms . Falošný test . Keby si kúpila Digi tak ti ukáže negatívne . Keby si zajtra robila druhý test a bol silnejší ako tento dnes tak ok je tam pravdepodobnosť že si ale takto 2 dní do ms takýto test nie

dadka1997
22. júl 2024

Negativny

vandica
22. júl 2024

Ja tam tiež nič nevidím, a to teda ja som v hľadaní duchov dobrá 😀 ale tuto ozaj nič nevidím a 3dni do MS by čiarka aj keď by bola slabá ale bola by dobre viditeľná. Teda ja som to vždy tak mala.

nelka93
22. júl 2024

Nič tam nie je, testuj až keď nepríde ms

lenockago
22. júl 2024

To je pepino?

autor
22. júl 2024

@lenockago áno. Robila som si aj livsane a ukazuje mi to úplne rovnako ako tento

paulina291
22. júl 2024

Pridaj aj fotku toho livsane ak máš (odfotené do 5 min od urobenia testu) . ja tam náznak čiarky vidím, ale pepino vie sklamať aj keď pekne ružovú ukazuje, takže by som sa vôbec na to nespoliehala.

kuko55
22. júl 2024

Na tej f.c.2 keď veeeelmi pozorne pozriem vidno ducha, držím palce aby to bola 2 čiarka.

autor
23. júl 2024
autor
23. júl 2024

Tak ja neviem čo si myslieť 🤔

lenockago
23. júl 2024

Tak si

sisa_s
23. júl 2024

Kanalik podla mna...po 2d ani o tuk silnejsie

kuko55
23. júl 2024

Véd skus viacero testov aj 3 rozne značky ...pofot to z viacerých uhlov a svetiel

paulina291
23. júl 2024

To je podla mňa kanálik. Takýto som ja mala vždy na Livsane testoch. Dnes si si nerobila?

lenockago
23. júl 2024

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre