Vidíte druhu čiarku?

31. aug 2024

Ahojte chcem sa vás spýtať či vidíte druhu čiarku,naozaj iba veľmi veľmi slabučko (ja ju vidím) ale teda fakt slabo…neviem koľko dpo som pretože cyklus mám žiaľ stále rozhádzaný a to som už 8 mesiacov po pôrode,niesom žiadna nedockava snazilka ale samozrejme chcem vedieť či si nahovaram alebo ju aj niekto iný vidí…take rady že mám testovať neskôr a otázky typu na čo lovím duchov nepotrebujem samozrejme že testovať budem len má zaujíma či vy na TOMTO teste vidíte slabulinku čiarku…ďakujem ❤️

martinka13
31. aug 2024

Nie. Nič tam nie je

beata_k
31. aug 2024

Nic nevidim

autor
31. aug 2024

Asi mám naozaj paranoje 🤣zakruzkujem vám kde ju vidím (jedna foto bez krúžku,druha s)

qwert87
31. aug 2024

Ja ku tam vidím. Skus o 2 dni rovnakú značku testu.

autor
31. aug 2024

@qwert87 samozrejme že skúsim😁…idem aj na odber krvi v pondelok lebo som mala problém s bielymi krvinkami,myslíš že by mi spravil aj ten hcg test ked mu poviem alebo to robí len gynekológ či ako to funguje?

qwert87
31. aug 2024

No to neviem ako to majú preplácané všeobecní lekári, ale však za opýtanie nič nedáš

butterflyeffect
31. aug 2024

Tiez som lovila duchov v nadeji, ale na tom teste nic nie je bohuzial. Bud testujes skoro, alebo nic z toho.

gabrielamodrykonik
31. aug 2024

Ja ju tiez vidim. Testujes velmi skoro, ale o dva dni by mala byt o nieco silnejsia a o styri by to uz nemal byt duch, ktoreho hladas lupou...

zobaka
31. aug 2024

uplne negativny test

autor
31. aug 2024

Super ďakujem za vaše názory😊ale asi som ešte viac zmätená keďže ju niekto vidí a niekto vôbec 🤣❤️každopádne ďakujem za vás čas a budem testovať o 2 dni 😁

pehavcek
31. aug 2024

Ja ju tam tiez vidim. Ono zalezi aj ako mame nastaveny jas na telefone.Uvidis o par dni. 😁

tom_i
31. aug 2024

Nie nevidím..a nezdá sa mi, že by bola tak ďaleko, kde si zakrúžkovals

zuzanockamt
31. aug 2024

Áno, vidím, veľmi slabá, ale je.

maryetta
31. aug 2024

Ked sa zapozeram tak aj nieco hej… ale moze to byt len kanalik.

zuzi0911
31. aug 2024

Obvodná ti hcg asi nezoberie . Poisťovňa by to nepreplatila (aspoň mne to tak moja kedysi hovorila )..ale ako samostatca si môžeš dat zobrať...

Co sa týka testu ..aj ja tam čosi vidím...

ina2405
31. aug 2024

Ja vidím slabučkú ružovú. Držím palce, nech silnie

akyia
31. aug 2024

Absolútne nič nevidím, neviem čo tam ostatne vidia, nie je tam nič

silvinka1p
31. aug 2024

Koľko po dpo testuješ? Ja tám vidím niečo 🙂

lienka.7
31. aug 2024

Nic tam nie je. Aspoň teraz

akyia
31. aug 2024

@pehavcek ja som aj skúšala fotku upravovať, jas kontrast expozícia atd a nič tam nie je 😀

pehavcek
1. sep 2024

@akyia tak potom neviem cim to je 😁

autor
3. sep 2024

No začala som krvácať tak som si myslela že menštruácia došla ale bolo to skôr spinenie trvalo to deň a pol takze neviem pretože ja keď mám menzes tak to teda poriadny už nič nechápem 🤣dneska alebo zajtra spravím test

gabrielamodrykonik
3. sep 2024

Zajtra by tam tu ciarku uz malo byt normalne vidiet, ak nie, tak potom to bude nieco ine, zasla by som na gyndu, ak si mala aj slabu ms a ak si tehotna, tak daj vediet 😀

drahomirrra
3. sep 2024

Ja vidim, ale musim velmi zaostrit, skus este test 👍

zzzza
5. sep 2024

Nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre