Vidíte aj vy dve čiarky?

janulienka_janka
15. mar 2021

Ahojte baby, vidíte aj vy 2 čiarky alebo mi šibe? 🤣🙈
MS mešká 3 dni a test robeny teraz poobede.. Určite vyskúšam za nejaké 2 dni urobiť ráno..

veronikaszabova
15. mar 2021
rebekamarcusko
15. mar 2021

Ja tak matbe vidim druhu. Ja som mala tiez uplne neviditelnu a v ten isty den som si robila este maybe baby a clerblu a obidva pozitivne

rebekamarcusko
15. mar 2021

Ja som mala uplne neviditelnu 😂

cookie29
15. mar 2021

snehobielo

snazilka_bio_mamka
15. mar 2021

jasne ze tam je 2. ciarka, otazne ci je to kanalik alebo duch. Urob si z ranneho moču zajtra. Zaroven nechapem komenty typu snehovielo a 1 ciarka, na akych telefonoch to pozerate? nokia 3310? nic v zlom ale vyslovene provokacia , ked ta ciarka tam je.

janulienka_janka
autor
15. mar 2021

@rebekamarcusko juuuj ja ju tam veru trosku vidím na vašom teste.. 😊 No uvidím skúsim urobiť ráno 🙈 ďakujem ❤️

janulienka_janka
autor
15. mar 2021

@snazilka_bio_mamka to ste super upravili mne to tak nešlo.. Ono naživo to jasné vidno viac trošičku.. Ďakujem pekne vyskúšam určite 😊

rebekamarcusko
15. mar 2021

@janulienka_janka ja som si kupila clearblue digitalnu a to som mala 4 dni pred MS a bol pozitivny 1-2tyzdne

janulienka_janka
autor
15. mar 2021

@rebekamarcusko pozerala som naň v lekárni či si ho kúpim alebo nie 🤣🤣 ale potom som vzala iné.. Nevadí, počkám ešte a uvidím

rebekamarcusko
15. mar 2021

@janulienka_janka ten je fakt istota podla mna

snazilka_bio_mamka
15. mar 2021

@janulienka_janka clearblue digital nerobte este... vyhodené peniaze. Ono v tom je 25kový test, počkajte až táto bude silnieť a ked to uz bude jasna čiarka, urobte clearblue a to vam ukaze ktory tyzden ste cca.

domka222
15. mar 2021

Ženy keď tam vidíte dve čiarky, načo to sem teda dávate, keď potom píšete, že na fotke to tak neni vidno? 🤦‍♀️ Buď je pozitívny, alebo nie, nič medzi tým. A keď ho rozoberiete, nič sa na výsledku nezmení

janulienka_janka
autor
15. mar 2021

@domka222 rozobrala som ho pretože sklíčko bolo doškrabané a nebolo nič vidno.. Áno bud je pozitívny alebo nie.. Ale niektoré čiarky sú silnejšie niektoré slabšie.. Niekto sa na bábätko teší veľmi niekto vôbec.. A myslím si ze o tom sú diskusie 😊 pokiaľ nemáte záujem sa zapájať do diskusie nik vám nekáže, zapojte sa do takej co bude pre vás zaujímavá 😊 pekný večer

mokucika21
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dadus_ka
15. mar 2021

Vidim slabucku 😊 skus rano moze to byt pozit ale aj kanalik

cookie29
16. mar 2021

@snazilka_bio_mamka a ja nechápem komentáre typu je tam keď tam nič nie. To je dávanie falošných nádejí niekomu...

snazilka_bio_mamka
16. mar 2021

@janulienka_janka ahoj, nejaky update????

loldi2
16. mar 2021

Nooo ja neviem, idem si teda oči vyočiť, no nič tam nejak nevidím

petus998
16. mar 2021

To by som skor povedala na kanalik ze je ako ciarka ak by tam bola aj duch urcite bude bledo ruzova a nie siva

sunshine_18
16. mar 2021

Vidím slabucku ❤️

petus998
16. mar 2021

Na mojom nieco vidite ?

veronice
16. mar 2021

@petus998 tak toto je jasne ako facka, gratulujem 😉

petus998
16. mar 2021

@veronice len sa bojim sklamania ze zasa dostanem menstruaciu neviem ci mam pisat doktorovi az viem na isto

veronice
16. mar 2021

@petus998 tak pockaj este tyzden a uvidis. Ale toto je jasny pozitivny test 🙂

sunshine_18
16. mar 2021

@petus998 tu nieje o čom gratulujem ❤️

petus998
16. mar 2021

@sunshine_18 dakujem 😄

cookie29
16. mar 2021

@petus998 blahozelam 🙂 🙂 a k doktorovi radsej pockaj, este je skoro, nic tam neuvidi a budes sa zbytocne stresovat

mandarinka555
16. mar 2021

@janulienka_janka Lenže tých diskusií na tému "VIDÍTE TAM AJ VY DVE ČIARKY ?" je tu milión a dookola to isté ...
@snazilka_bio_mamka Je tam jedna čiarka, žiadny duch, ani nič podobné a ty
@janulienka_janka detto ☹ Načo sa vôbec stresujete nezmyslami typu, že idete ocikať test hneď po sexe...lebo tak mi to pripadá a zakladáš tu potom tieto témy ☹ To sa musíš pýtať na MK, keď sama vidíš, že tam nič nie je ?
@petus998 Ty tam máš dve čiarky, gratulujem 🙂

petus998
16. mar 2021

@mandarinka555 jooj dakujem

mokucika21
16. mar 2021

Kúpim pozitívny tehotenský test. Prosím rýchlo, nevyhadzujte.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre