Vidieť druhú čiarku?

zuzicka4545
Včera o 14:20

Ahojte baby. Včera ráno som si robila test, je tam druhá čiarka trošku slabšia. Podľa MS ak by som bola tehotná tak by to mal byť 3 týždeň. Akú čiarku ste mali vy na teste v takom týždni… myslite že je pozitívny test?

tinalia
Včera o 14:23

@zuzicka4545 kolko dni ti teda meska MS? Tyzden?

domka222
Včera o 14:32

@tinalia od ms tri týždne . Takže teraz má dostať

januska12323
Včera o 14:34

Nie a aj tak testuješ skoro.

tinalia
Včera o 14:35

@domka222 pockala by som par dni 😉

domka222
Včera o 14:41

@tinalia asi nemalo byť mne

tinalia
Včera o 14:46

@domka222 haha ano prepac som sa preklikla 😅

ankare
Včera o 14:53

@zuzicka4545 nevidím nič. Počkaj, kým Ti bude meškať. Držím palce!

pondelok01
Včera o 14:53

Treti tyzden tehotenstva je 15-21 dni od zaciatku poslednej menstruacie, cize cca 7 dni po ovulacii. V takomto tyzdni vacsina populacie ziadnu ciarku na teste nema, kedze uhniezdenie vajicka nastava 6-12 dni po ovulacii a nasledna tvorba hormonu trva minimalne dalsie dva dni. Tvoj test je negativny, ale ak si naozaj v tretom tyzdni, tak je to irelevantne, neznamena to, ze tehotna nie si, ale ani nemusis byt. Este je prilis skoro na test.

elanor
Včera o 15:02

Prepac, budem uprimna. Ciarka ziadna, a 3tt? To je na diagnozu. No nie s dolymi partiami, s tymi riadne vyssie.

zuzicka4545
autor
Včera o 15:52

@elanor niečo by som ti na tvoj komentár napísala ale asi by si sa urazila. Keďže nebudem klesať na tvoju úroveň komentára radšej ti odpíšem slušne. Ďakujem za komentár zoberiem to do úvahy 😂

ivik4
Včera o 16:01

Ziadnu nevidim

svetlonos
Včera o 16:09

Ale tam žiadna druha čiarka nieje. Ten tast je svetlomety a tieto som vždy mala aj ja. Robila som 2 dní po meskani a už som mala koľajnice, následne som si urobila CB s ukážkou týždňov.

elanor
Včera o 16:38

@zuzicka4545 mysli si co len chces, mne je to srdecne jedno.
Vies ty vobec co znamena 3ti tyzden “tehotenstva”? Nuz ocividne o tom nemas ani sajnu, lebo v 3 tom tyzdni nahanat pozitivny test je ozaj ciste sialenstvo hraniciace so slaboduchostou.
Keby si mala aspon trosku chochmesu, tak aspon ten google pouzijes, ked nic ine, a nerobis tu zo seba, to co robis. A jedno ci sa budes hnevat a zduvat ako mala skolarka, kludne sa aj o zem buchni, to ci si alebo niesi tehotna je v tomto stadiu este hlboko vo hviezdach, a tvoj test je snehobiely, to je proste fakt…
Aby si sa nemusela namahat, kopirujem: “…Čo sa s vami deje v 3. týždni tehotenstva
V tomto štádiu ešte o zázraku, ktorého sa stávate súčasťou, alebo o fascinujúcom zrode nového života, ktorý by sa bez vás neodohral, objektívne vôbec nič neviete. Nenastali ešte nijaké merateľné telesné zmeny, nič neprezradí ani ultrazvuk. A keby ste si urobili tehotenský test, bol by negatívny…”

dota6
Včera o 16:44

Za mňa je to negatívny test. Ja tam nevidím ani náznak čiarky. Potom dajte foto, keď bude meškať.

kessica87
Včera o 16:48

@zuzicka4545 je biologicky nemožné aby si mala na teste čiarku v 3tt 😊
Ešte ani tvoje telo nevie presne čo sa deje lebo HCG hormón sa ešte nevylučuje. Čiže počkaj ešte určite 7dni a budeš vedieť na čom si.
🖐

sense
Včera o 16:51

Čiže ak by si bola podľa poslednej ms 3tt, to znamená žeby si bola teoreticky 7dpo čiže to by bolo veľmi skoro na test. Za koľko dní máš dostať ms?

nina0412
Včera o 17:24

@zuzicka4545 skus poslať sem foto aby sa dala otvoriť lebo hentak je rozmazana
Ale drzim palčeky
Ja mám zajtra 4 dni do ms idem skúsiť test ráno 🙏

henika225
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elanor
Včera o 19:34

@henika225 tu sa aspon nieco mari.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre