Vidieť čiarku?

9. aug 2021

ahojte, viem ze top testy su velmi zlej kvality, mala som.doma posledne 2 ks, vcera som si spravila vecer a dnes rano. Viem ze tobi kanalik, vcera sa mi tam objavila taka slaba ciarka, tak som si povedala ze dnes skusim, ak bude rovnaka alebo slabsia tak je to kanalik. podla vas to zosilnelo alebo je to rovnake, slabsie alebo nevidite nic. 😀 vopred dakujem (spodny zo vcera, vrchny z dnesneho rana)

klarissa25
9. aug 2021

Nie. Tam ciarky nemaju byt

tami2014
9. aug 2021

Zial nie.

autor
9. aug 2021

@klarissa25 kde maju byt?

diaalex
9. aug 2021

Osobne si myslím, že na prvej fotke pekne vidno 2 slabé čiarky … mala som taký test na 15. deň od ovulácie a teraz som v 27tt 🤗

klarissa25
9. aug 2021

Neviem co ty na teste považuješ za čiarky

lenka7477
9. aug 2021

čiarky majú byť blízko seba , stačí pozrieť na návod na teste

zuzka38
9. aug 2021

nie, testy su negativne

miky25117
9. aug 2021

Vidím ale skusila by som iny test

sandra151
9. aug 2021

Na prvej foto vidím,na ostatných nie. Kúp si dr.max test a zajtra zopakuj. Daj Potom vedieť 😊

julie19
9. aug 2021

ja nevidím čiarky... resp. podľa tých negatívov mám pocit že ty myslíš "čiarku" čo ani nie je v testovacom poli, ale môže to byť len blbá foto... skús nám ukázať kde tu čiarku vidíš

simonkazga
9. aug 2021

Nieco slabe na prvej fotke vidim. Skus urcite iny test

autor
9. aug 2021

kočky zas taka picnuta nie som, ze budem hladať ciarky mimo testovacieho pola :D je to tazko fotitelne, nazivot to vidiet viac a na PC ked pozeram tie testy tak vobec nic nevidim. Nevadi ved, nebudem riesť, pockam si este.

hvolkovamirka
9. aug 2021

nic tam nie je :/ skusajte dalej

via88
9. aug 2021

Heeej trochu vidiet. A nemysli tie vlavo mimo pola, asi ani autorka, sak vidno trochu normalne

majamat
9. aug 2021

to je dovod, preco je zbytocne testy davat na net, pokial vidis ciarky extremne slabo, fotak vzdy tlmi farby a kontrast. tak potom my nemozeme nic vidiet.

a teda najlepsie je, nefotit testy, ale zopakovat o par dni a uvidis, ci je tam posun.

autor
9. aug 2021

@majamatto je tiez pravda

bambuliii
9. aug 2021

sú negatívne bohužiaľ, skúšajte ďalej 😉 držím palce

patka27101999
9. aug 2021

Pozitívny test vyzerá takto...je jedno aká značka, ide o tie čiarky...

patka27101999
9. aug 2021

A je naozaj zbytočne robiť testy príliš skoro, nič vám neujde, gyn vás aj tak na 99 percent neobjedna skôr, akurát tak budete v strese...ja už jedno dieťa mám, viem, čo píšem...tento test je robený 2t po vynechaní, teraz pôjdem k dr a som oveľa kludnejsia, ako som bola pri prvom, kde som test robila 4d pred ms

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre