Videla by som na teste už tehotenstvo?

19. mar 2024

Ahojte , dnes som 12Dpo menzes mám dostať za dva dni a mala som ovulaciu 15 dc . Test bol ráno biely .cyklus mávam cca 28 dni . Tehotenstvo by som už na teste videla ? 🥴

babushkaem
19. mar 2024

A ovulaciu si mala ako potvrdenu?

autor
19. mar 2024

@babushkaem výtok riedky a bolesti vajecnikov

majamat
19. mar 2024

uz vacsinou je na teste duch,a le nemusi to byt pravidlo., este stale je sanca ze mozes byt tehu.

autor
19. mar 2024

@majamat môžem? Porovnala som si testy dievčat čo písali sem na MK už mali aj koľajnice . Ja ani náznak nič absolútne .(

domcavesel
19. mar 2024

Ahoj ja som mala čiarku 9DPO, ovuláciu som presne vedela kedy som v tom cykle mala, podľa mňa ak vieš presne kedy bola ovulácia, tak 12 dpo by si už mala vidieť 🙄

majamat
19. mar 2024

no ano, ale ked si najdes referencne hodnoty HCG v krvi, zistis, ze je tam tak vysoke rozmeszie, ze ak si anspodnej hrnaici,t ak ti to test zachyit nemusi. ine tehulky mozu byt na hornej hranici, tak im to zachyti aj tyzden po oplodneni.
je to trosku individualne a postupujucim casom sanca sice klesa,a le tehu tym stale nie je vylucene.
tu id eo toze aby sa dostatocne mnozstvo HCG uvolnilo do mocu, musi byt urcita hladina v krvi. pri nizkej hladine v krvi sa to v moci este neobjavi.

ms_green
19. mar 2024

Za mňa je testovanie pred tým ako mešká menzes "lovenie duchov". Áno môže sa ti na teste nejaká slabá čiarka objaviť (záleží od toho koľko hcg) ale ja osobne som ani pri jednom tehotenstve pred meškaním menzesu na testoch nemala nič. Resp. pri prvom som dva dni pred ms nemala nič, možno nejakého ducha, ktorý som považovala za kanálik a 2 dni po meškaní už pekne kolajnice. Druhé som pred ms ani netestovala.

majamat
19. mar 2024

@ms_green ja tiez tak.
1x 2dni pred ms duch, nevenovala som tomu pozornost, lebo som citala, ez to nemusi nic znamenat. potom som otestovala o par dni a uz boli kojanice.
2x v den ocakavanej ms, alebo na druhy den , uz neviem a uz boli kolajnice-

bambulka711
19. mar 2024

To ale neznamená, že to bola ovulácia. Niektoré ženy majú riedky výtok ak 3 dni pred a ja napríklad mám bolesti vaječníkov aj 4-5 dni pred samotnou ovuláciou. Možno by bolo dobré si jeden dva mesiace skúsiť merať teplotu alebo aj ovulačné testy robiť.

martinaju
19. mar 2024

Ja som mala ledva duch v den ocakavanej ms a mam syna. Hlavne sa neporovnavaj kazdej radtie hcg inak.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre