Viac ako 13 dní mi mešká menzes

tina96
15. dec 2022

Ahojte potrebujem radu uz vyse 13 dni mi to meska testy som mala v pondelok negativne bola som u doktora povedal,ze nic nevidi ale ,ze je mozne ,ze som tehotna tak 3 dni co je podla mna blbost a dal mi duphostan lieky....Menstruaciu som mala dostat 3decembra predtym som si dala Tiande vlozky su to nejake vlozky z bylinkami mate stym niektora skusenost? Ta zena co to predava hovori,ze ak meskaju je to dobre lebo sa hormony napravaju neviem co si mysliet lieky som si povedala ?ze zacnem brat od pondelka ak to nedostanem....

nelca0510
15. dec 2022

@tina96 akože bylinna vložka ti upraví hormonálny systém? Kebyže to predávam aj ja,tvrdila by som to len kvôli zisku. Veď logicky,je to hlúposť. Keď mešká 14 dní,zvykne sa dať vyvolávacka.

tina96
autor
15. dec 2022

@nelca0510 No ja som tie vlozky uz mala pred 2 rokmi a su super proti bolavej menstracii a na zapaly vsetko bolo ok ale teraz nejak nie a dala som si pred tym ako som to mala dostat asi 2,3x boli ma brucho niekedy mam bolesti silne niekedy citim ,ze to uz mam a ziadna krv a celkovo mi je blbo a netusim preco myslela som si,ze lekar mi da nejake vysvetlenie ale nic. Mam brat 10 dni tie lieky aby mi to prislo.....Ja chcem pockat do pondeloka s liekami stale dufam,ze to dostanem...

kiki234
15. dec 2022

Mne meskali moje dni este ked som bola mladsia a to 6m 😀 nebola som ani tehotna ani nic ine, ziadna cysta. Bolo to v obdobi ked som sa prestahovala do zahranicia, ked som po pol roku prisla domov na 2 tyzdne hned som dostala. Aj som to konzultovala s lekarom a mohol to byt stres, nadmorska vyska - viac ako 3 000mnm. Mala som celkovo nonstop tlaky v hlave.. Neviem z coho kazdopadne nic sa nezistilo a bola som fit

tina96
autor
15. dec 2022

@kiki234 Wau dost zaujimave ja vyse 7 rokov zijem v rakusku nikdy som nemala problemy aj ked meskalo max. 3 dni prislo to teraz ma obcas zvykne vecer boliet dost pod bruchom....Nikdy som si nemyslela,ze budem takto moc cakat na svoje dni😔

bessie12
15. dec 2022

@tina96 tak to mas este dobre. Naposledy som cakala na menzes 46 dni. Mala som dlhodobe stresove obdobie.

kiki234
15. dec 2022

@tina96 pokial som vedela ze som ok a zdrava, tak mi to pravdupovediac ani nijako neprekazalo. Mam dve deti po sebe, resp medzi nimi som dostala svoje dni iba 1x. Takze 8m tehotenstvo plus sestonedelie plus druhe tehotenstvo plus dlhe kojenie kde som tiez nedostala svoje dni. Skoro 3 roky bez svojich dni. Teraz som po tomto dlhom obdobi dostala 4te dni a som z zoho na nervy 😀 tak mi to vyhovovalo, citila som sa super. A teraz uz znova ratat, krvacat,.. Nemam to rada.

zuzikak
15. dec 2022

v prvom rade porozmyslaj ci vobec mas byt z coho tehotna. Ak ano a bola si u lekara a on povedal, ze sa mu nezda, zeby si bola tehotna skus vydrzat a pozoruj, ci nemas aj nejake ine priznaky. Pripadne sa u neho otoc este raz nech ti vezme krv a tam to bude tiez jasne, ci ti stupa HCG, prip. spravi sono znova.

tina96
autor
15. dec 2022

@bessie12 Ja stres nemam no :/ ....chcem to uz dostat.....

tina96
autor
15. dec 2022

@zuzikak Mam manzela spavame spolu normalne tehotna mozem byt kludne pred 3 dnami som mala zavrat nikdy som to nemala ale neviem proste si nemyslim ze som tom skor to z tych vloziek si myslim testy 2 boli negativne v pondelok a lekar mi povedal ,ze nic nevidi ale,ze je mozne ze som tehotna 3 az 5 dni podla mna to nedava zmysel.....

tina96
autor
15. dec 2022

@kiki234 ops, ja praveze milujem ked to mam😔 ale zaujimave.....

tina96
autor
15. dec 2022

@zuzikak lekar mi dal lieky aby mi to prislo ale chcem stym pockat......

kiki234
15. dec 2022

@tina96 prosim ta a co na tom vidis? Ja nijako neutocim ani nic, len mozno zmenis nejako moju nenavist 😀

tina96
autor
15. dec 2022

@kiki234 neviem asi sa bojim ,ze mi nieco je a robim si scenare v hlave :/ 🤣

bessie12
15. dec 2022

@tina96 ale momentalne stresujes kvoli tomu. Neboj, dostanes menzes 🙂

tina96
autor
15. dec 2022

@bessie12 Dufam!♥️

bessie12
15. dec 2022

@tina96 urcite. Skor ci neskor, ale dostanes 🙂

hodiny22
8. jan 2023

@tina96 ako si dopadla ? 🙂

tina96
autor
14. jan 2023

@hodiny22 menstruacia prisla po 16tich dnoch meskania taka stredna a testy som uz nerobila

hodiny22
14. jan 2023

@tina96 aj mne prišla po 16 dňoch včera , ale toto sa mi ešte nestalo … 😃 ďakujem za odpoved

nellka21
15. jan 2023

@hodiny22 mne tiez meska tyzden, co toto je pre pana 😳..bolesti brucha mam odkedy som mala dostat. Testy 2x negatívne. Naposledy dnes ráno.
K dr AZ o dva týždne skor nemá voľný termín..dovtedy zblbnem ...

hodiny22
15. jan 2023

@nellka21 tiež som mala bolesti brucha , ja som testovala každé ráno pre istotu , nakoniec som volala gyn a povedal , že keď neodtsnem do 15 dní a test bude negatívny tak aby som prišla . V deň keď som k nemu mala ísť , som dostala … vraj evidentne len stres , tak možno aj u teba

nellka21
15. jan 2023

@hodiny22 v to dúfam, nemám v plane uz dalsie 🤦

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre