Veľmi pomaly mi silnie čiarka

mysela
6. dec 2021

Ahojte, prosím vás mate s týmto niekto skúsenosti? Dnes mi MS mešká 7 dní, čiarka na teste mi silnie iba veľmi pomaly. Stretli ste sa s tým niekto? Myslíte ze je to ok? Ku gyn idem až 14.12

suet1994
6. dec 2021

Veď je krásne výrazná 😊 Nemaj strach, všetko bude v poriadku 😊

alenah31
6. dec 2021

@mysela aké pomaly prosím ťa - však mi tie koľajnice skoro oči vybili🙂 si tehotná, gratulujem😉

mysela
autor
6. dec 2021

@alenah31 ďakujem za povzbudenie 🙂 ale nemali by byť tie čiarky čím ďalej, tým viac farebne rovnako silné? 🙂

beatik3
6. dec 2021

nie nie 🙂 moze to aj takto vyzerat aby si bola tehotna 🙂 ved uvidis co ti povie doktorka 🙂

barboritta
6. dec 2021

Ja som mala oveľa slabšie aj v neskoršom týždni.Nemusi mať každá koľajnice.Blahozelam❤️

romi1106
7. dec 2021

Ja som mala tak to isto 🤣 a doktor potvrdil to co bolo na teste. Ono na papieriku je aj písané keď ten návod kukneš ze farby ciarok sa môžu líšiť. Ja som nechcela veriť tak som to prečítala celé 🤣 gratulujem 🤰

kvecinka321
7. dec 2021

Máš aj nejaké porovnanie testov? Napríklad dva dni dozadu? Mne slabo silneli veľmi maličký rozdiel bol, pýtala som sa sama skôr ku gynekológovi bral mi krv, keďže na sone jic nevidel, podľa krvi som mala podozrenie na mimomaternicove, čo sa aj potvrdilo neskôr na sone a následne ma ihneď urgentne operovali. Ale naozaj záleží ako pomaly silnie čiarka.. ☺️

3nana13
7. dec 2021

Postupne budú silnieť neboj 🙂

mysela
autor
17. dec 2021

baby ďakujem vám za názor, moje predtuchy sa naplnili. Keď čiarka nesilnie, hcg nerastie. Plod sa nevyvija.. Spontánny potrat, 4 dni behacky, centrálny príjem, nervy, vyšetrenia, atď atď atď... Takže... Neklamme samé seba. Len pre upokojenie. Treba prijať aj realitu. Držím palce každej jednej, a veľa síl v podobných prípadoch.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre