Veľmi jemné hnedé špinenie v čase menzesu počas tehotenstva

3. aug 2022

Ahojte, tehotenske testy mi vysli pozitivne, ciarka postupne silnie...
Dnes na 28DC, v den ocakavanej MS (dufam ze vsak uz nepride) som si vsimla prvy krat na wc papieri slabuckohnede spinenie...bolo toho fakt malo a takmer priehladne ale bolo to jemne do hneda. Keby som sa nejak extra nepozrela mozno si to ani nevsimnem..
Bolesti dnes nemam...akurat vcera vecer som mala take jemne bolesti ako keby má MS prist ale potom to preslo
Je to OK? 🙂 Dost som sa vylakala..

dakujem za odpovede

adeladulova
4. aug 2022

Ja som tak mala, kym nejde svetla krv, vsetko ok

autor
4. aug 2022

@adeladulova naozaj? tak toto mam brať ako OK? 🙂 velmi som sa vylakala ...a len v case MS si to mala?

zuzu1994
4. aug 2022

Ja som to tak mala 2 x a raz to nedopadlo dobre ale je to individuálne 🙂

autor
4. aug 2022

neviem ci radsej nemam kontaktovat moju Dr. ale aj tak by este nic nevidela

adeladulova
4. aug 2022

Anoz trvalo to v case ms, asi 3 dni... preto mi prislo cudne, ze sa nerozbiehaju a spravila som si test a videla som ducha iba.. a tehu som normalne bola

autor
4. aug 2022

@adeladulova tak mne vysli pozitivne testy uz v sobotu, od vtedy su kazdy den silnejsie...ale toto ma prekvapilo kedze MS som uz neocakavala

autor
4. aug 2022

@adeladulova a iba pri prvej MS ci aj dalsie?

autor
4. aug 2022

ono toho nieje vela, je to len po utreti a nie vzdy ked idem na wc

ummimaryam
4. aug 2022

Ono to môže znamenať všeličo, fakt nechcem strašiť. Veľa žien krváca a neznamená to vôbec nič. Ja som začala špiniť v marci ale ono to vôbec neprechádzalo, postupne sa zhoršovalo a potratila som. Teraz som zase tehotná, spinila som, išla k doktorke a povedali mi že mám mali krvnú zrazeninu v maternici (hematóm), ktorá sa čistí. Uz to vďaka Bohu prestalo. Čítala som že mierne krvácanie môže byť aj príznak mimomaternicového tehotenstva, pokiaľ cítiš bolesť bud na ľavej alebo pravej strane, tak treba ísť k doktorke. Cize na tvojom mieste radšej idem k doktorke, nech som si istá. Aspoň sa ukľudnis 😊 ale neboj, najviac pravdepodobne to nič nie je. Je to pomerne normálny jav v prvom trimestri

autor
4. aug 2022

@ummimaryam ono to ani nieje ze krvacanie, ale svetluckohnede skôr mierne zltohnedy vytok

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
4. aug 2022

@ummimaryam jaaj :(,,ale jasne ak to neprejde pojdem k Dr. tiez som v marci tento mala MA v 8tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre