Večer pozitívny a doobeda negatívny test

barborabalu1992
30. apr 2023

Ahojte baby. Včera robený test pepino mi vyšiel pozitívny taktiež deň pred tým. No dnes už pepino iný druh negatívne. Myslite že mám este nádej.? Alebo biochemické tehu ? 😏 dnes som mala dostať MS

mariamisko
30. apr 2023

@barborabalu1992 kazdy test ma inu citlivost...najlepsie je pockat este 2..3 dni urobit opat test....a vrastne preco robite kazdy den test? Ja som bola 5x tehu a staleprvy test ukazal 2 ciarky a uz som nerobila ziadny iny test

mojeprvebabatko
30. apr 2023

@barborabalu1992 to je pepino aj ten prvý? Mne už asi 3x ukázal krásne čiarky ako tebe a tehotenstvo to nebolo

barborabalu1992
autor
30. apr 2023

@mojeprvebabatko áno pepino takze asi nič..

lorin29
30. apr 2023

@barborabalu1992 sprav si zajtra z ranného moču testom clear blue

bambieblue
30. apr 2023

@lorin29 ja som robila v den ms clearblue ultra vcasny a ukazalo mi slabu druhu ciarku a o denndosla mrcha😐 tak nabuduce uz len digital asi

miamilove
1. máj 2023

@lorin29 mne aj clearblue ukazal pozitivitu 1-2 a mala som biochemicke, po 8 dňoch meškania mi nakoniec došla mrcha

vaneska44352
7. dec 2023

Ahojte baby, mešká mi menzes 5 dní, robila som si 6.12 test a vyšiel mi pozitívný, akože druhá čiarka slabšia ale viditeľná, keďže sa už dlhšie snažíme nechcela som byť sklamaná, tak pre istotu som si robila 7.12 hneď ráno test a vyšiel negatívny, mala som Pepino test jeden aj druhý , nerozumiem tomu, minulý mesiac som mala bohužial biochemické ..
Viete mi prosím niekto poradiť či máte niekto podobnú skúsenosť alebo teda či sa mi oplatí robiť si ďalšie testy, s každým negatívnym príde sklamanie až mám z toho časom už rešpekt ..
Ďakujem za odpoveď.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre