Večer je tehu test tmavší ako ráno

26. máj 2023

Baby, je možné, že večer okolo 17-18tej, mám testy tmavšie ako z prvého ranného moču? Včera ráno som robila Dr.max, bola slabá ciarka. Večer som robila Baby top test, a tam tmavšia. Dnes ráno som robila znova Dr.Max a čiarka bledsia ako na tom včerajšom večernom, a teraz večer som robila Mamatest, a čiarka pekne tmavá. Prikladám foto toho posledného.
Viem, že sa má testovať jednou značkou, no chcela som skúsiť aj iné.

divokykonik
26. máj 2023

A napíšeš mi prosím dôvod takého častého testovania? Ja som urobila jeden, tam koľajnice, ďalej som netestovala. Len zbytočné stresy si robíš.

ukulela
26. máj 2023

Neporovnavaj testy roznych znaciek.

ivik4
26. máj 2023

Ja som mala dokonca ranne testy negativne a poobedne/vecerne pozitivne

janai1
26. máj 2023

Každý test ma iné množstvo farbiva

autor
26. máj 2023

@divokykonik 3krat som prišla o dieťa, asi preto.....
A musí mi byť nasadená liečba....

autor
26. máj 2023

@ukulela
@janai1 no ale toto je podľa mňa dosť veľkúly rozdiel, aj napriek iným testom. Nie?

ukulela
26. máj 2023

Sú to testy s rovnakou citlivosťou?rovnako môžu vyblednúť po čase. naozaj porovnávaš neporovnateľné.

autor
26. máj 2023

@ukulela áno všetko sú to citlivosť 10.

autor
26. máj 2023

@ivik4 vážne? Zaujímavé 🤔

ivik4
26. máj 2023

Ano

lelelienka
26. máj 2023

Tak sa vobec netrap testami a chod radsej hned na krv, to bude najistejsie a hned vyriesis aj potrebnu liecbu. Drzim palce 😊

autor
26. máj 2023

@lelelienka ďakujem ti ❤️

jana0215
26. máj 2023

Spodný mamatest máva viac farbiva. 🙂 Preto je tmavší. Kvôli tomu sa odporúča robiť testy rovnakej značky, keď už musíš porovnávať.

bejka90
26. máj 2023

Mne dr max strasne pomalicky tmavol akoby bol stale.rovnaky som mala pocit potom som urobila top test a rozdiel bol okamzite vidno.... takze ak chces porovnavat tak rovnakou znackou lebo to striedanie znaciek nema ziadnu vypovednu hodnotu. Vyber si 1 z nich len

paty277
27. máj 2023

Aj ja som mala mamatesty tmavšie dokonca na začiatku mamatest viditeľne čiarky a na inom ich nebolo áno vidno takže to je v poriadku a nech to dobre dopadne 🙏

autor
27. máj 2023

@bejka90
@paty277 diky baby
Áno, aj mne sa zdá, že tie dr Max tmavnu pomaly. Ale robila som aj dnes ráno, a s tým včerajším dr.max je vidno rozdiel. 13DPO a 14DPO. Dnes je deň kedy by som mala dostať MS.

jana0215
27. máj 2023

Krásne tmavne. Držím palce. 🙂

autor
27. máj 2023

@jana0215 ďakujem ❤️

bejka90
27. máj 2023

Tak ano dnes uz vidno riadne rozdiel 🙂 gratulujem

autor
29. máj 2023

Ahojte, tak dnes som robila digitálny, a aj dr Max, aby som videla rozdiel v tých predošlých. Dnes je to 17DPO, dva dni meškania MS. A myslím že pekne 🙂 snáď už to dopadne dobre...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre