Včera pozitívny a dnes negatívny test. Som tehotná?

derna
23. aug 2024

Ahojte , včera som si robila test digitálny, pozitívny a dnes ráno že negatívny, prosím vás čo si myslieť? Vcera som si ho robila po obede

qwert87
23. aug 2024

@derna vyskúšaj o 2 dni. Tiež som mala poobede silnejšie čiarky ako ráno. Ale s najväčšou pravdepodobnosťou budeš tehotná.

derna
autor
23. aug 2024

@qwert87 nechcem sa uz sklamať 😬a tomuto ozaj verim. , ja som si pred tym robila testy , aj som to sen dávala tusim týždeň dva do zadu , a neriešila som jeden bol pozitívny druhý negatívny, vravím si okej nerieš .
Lenze posledné dni , som začala pozorovať ze sa mi nieco nezda , hlavné ci to spinenie co ja Nikdy takze ze mokre az rýfle🤦🏼‍♀️😅 časté cikanie a hlavne ma spozorovala , ranna hnačka proste take neobvyklé príznaky 🤔 tak si vravím ze a skusim, a styk mame v podstate stale nechránený 😅😅

tenjeden
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaela789
23. aug 2024

@tenjeden taaak a teraz šup späť do svojej jaskyne, ty troll 🙂

tenjeden
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andaluzia12
23. aug 2024

Nevysmievam sa, len konštatujem! Aké ste mnohé naozaj zúfalé a snažíte samu seba aj ostane osoby na MK presvedčiť, ze na tom teste niečo vidíte, aj keď tam nieje nič 🤦🏻‍♀️ určite veľmi po tom dieťati veľmi túžite … takýchto príspevkov je tu denne množstvo …

zuzzuzi909
23. aug 2024

Jedine vyskusat este dalsi test. Ked to takto zatial vyslo.

derna
autor
23. aug 2024

@andaluzia12 ja som sem neprišla na to aby som tu niekoho presviedcala a nie to este seba. Na nieco tá stranka slúži tak sa opýtam nie , pri prvej sa mi toto nestalo 🤷🏼‍♀️len škoda ze tu si niektoré potrpia uz aj na tom co sa človek snaží získať informácie 🤦🏼‍♀️

michaela789
23. aug 2024

@andaluzia12 ja neviem, ale však to pepino má evidentne pozitívne. O digitálnom ani nehovorím. Kde je problém?

derna
autor
23. aug 2024

@michaela789 ano , pepino bol omnoho silnejší ako som mavala pred tym , a teraz po tyzdni som si spravila tento digitálny. Baby mi pisali , ze tiež sa stáva ze ukazuje viac výsledok s popredného mocu ako s ranného.
No a to ze , ja by som si testy ani neurobila keby som nezaznamenala na sebe nejaké zmeny, teda ako písala cetka vysie, nechcem vas Presviedčať 🤌🏼

sofia1979
23. aug 2024

@andaluzia12 že zúfalé nebola si v ich koží každý sme nejaký ja ich úplne chápem

michaela789
23. aug 2024

@derna asi chápem. No, jedine investovať do ďalšieho testu. Pri druhom synovi som tiež mala hcg vyššie poobede/podvečer.
Snáď to nebude biochemické.

derna
autor
23. aug 2024

@michaela789 snad nie no skusim

bambulka711
23. aug 2024

@derna bohužiaľ, pepino a ten digitálny v poslednom čase toto robia. Skús ešte o pár dní, ale odporúčam mamatest alebo dr.max testy. A testuj až v deň očakávanej menštruácie, bude to istejšie 🙂

derna
autor
23. aug 2024

@bambulka711 čiže v deň ked mi majú prísť mam urobiť test

bambulka711
25. aug 2024

@derna áno, ideálne až deň po 🙂

derna
autor
27. aug 2024

@bambulka711 no dnes som mala take mierne krvacanie nie vela len tak trocha som vycikala a ms ma prísť az o 4 dni tak teraz neviem co si myslieť 🤔ale mam krce

bambulka711
27. aug 2024

@derna a ovuláciu máš odsledovanú ako? Teda, že či sa riadiš iba podľa appky, alebo aj nejaké testy, hlien, lekár...

derna
autor
27. aug 2024

@bambulka711 nie vobec , a ked ti POVIEM pravdu ovulácie som nikdy ani nejako neriešila vôbec

silvinka1p
5. sep 2024

@derna ahoj tak ako? Ukazoval digi dobre ?

derna
autor
15. sep 2024

@silvinka1p ahoj , nie o nejaké dni som robila aj s ranného aj s denného a negatívny 🤔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre