Včera pozitívny a dnes negatívny test

6. mar 2024

Ahojte som 2 dni pred ms, včera večer som robila test a bol jasne pozitivny. Dneska rano uplne negat. Je to ten isty test. Ako je to mozne ? Clovek sa uz tesi a potom toto 😓

zanzilady
6. mar 2024

Bože to byt biochemické a ms príde do pár dni

sella38
6. mar 2024

@zanzilady pri biochemickom ti ale neklesne hcg z vecera do rana, aspon naznak ciarky by tam stale bol, ak bol vcera jasne pozitivny.

Autorka, mas fotku? Bol vcrra skutocne pozitivny? Nebol to sedy kanalik?

nikiki29
6. mar 2024

Daj fotky testov, lebo pod jasne pozitívny si každá predstaví niečo iné. A záleží či to boli rovnaké testy…

autor
6. mar 2024

@nikiki29 prvá foto fotená v limite a druhá foto fotená s novým testom dnes rano😏 vyzerá podľa mňa pozitívne. Hlavne som bola včera 3 dni pred ms, preto som nečakala žiadne tmavé kolajnice ešte

autor
6. mar 2024

@sella38 ahoj fotky su v komentároch už. Podľa mna je jasne pozitívny. Není su to kolajnice ale krásna ružová čiarka je vidieť

nikiki29
6. mar 2024

Včera pozitívny. Ja ale aj na tom dnešnom vidím čiarku. Slabšiu ale niečo tam je. Mohlo to byť biochemické, alebo si mala ráno len menej koncentrovaný moč. Ja som mala poobedné testy silnejšie 🤷🏻‍♀️ no netreba sa predčasne vytešovať, skús o 2 dni znovu.

sejbipi
6. mar 2024

Ja rozumiem, že ste niektoré veľmi zvedavé a nedočkavé. Ale nerozumiem tomu načo si stále robíte testy pred meškajúcou ms. Potom nastávajú takéto situácie a skončíte smutné a sklamané 😏

autor
6. mar 2024

@nikiki29 áno vidím niečo aj ja na dnešnom, ale to sa musím zapozerať na to a to berem ako negatívne automaticky 😏 no musím vyčkať a uvidíme .

autor
6. mar 2024

@sejbipi veru som nedočkavá a zvedavá. Ja si to uvedomujem , že stačilo počkať, ale keď túžime po tom tak mi to nedalo vyskúšať, včera bola radosť dnes sklamanie. Uvidíme. Necháme sa prekvapiť

cookie29
6. mar 2024

su zeny ktore maju pozitivny test vecer a nie rano... nie je ich vela, ale stava sa

ar3m1s
6. mar 2024

Ja som mala teraz buochemicke. Ciarka mi klesla z pekne ruzovej az na uplne negativny po siedmich dnoch. Dnes je ten siedmi a dokonca este stale som tam nieco slabe videla.

sejbipi
6. mar 2024

@autorka rozumiem.. nemyslela som to nijak v zlom. Držím palce. Skús zas o 2 dni 😊😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre