Včera poobede 2 pozitívne testy a dnes ráno negatívne

Ahojte. vcera som si robila 2 testy poobede, MS mi neska 2. den.Na prvej vysla slaba ciarka a na druhej uz celkom schopna. Dnes rano som si spravili clearblue a ten isty test a boli negativne. prikladam foto.. kočky co toto moze znamenat.. nemam brat v uvahu tie vcerajsie testy? je mozne ze hcg mam vyssie poobede?

lienocka2808
7. nov 2020

@snazilka_bio_mamka hcg je najvyssie rano, ked je moc koncentrovany. Moze ist o chcemicke tehotenstvo, ze vajicko sa neuhniezdilo. Ak ano, hcg hude klesat. Pripadne skus spravit zajtra rano test este s rovnakym testom ako vcera, nie clear blue a ak klesa intenzita ciarky, tak to bolo chemicke tehotenstvo.

snazilka_bio_mamka
autor
7. nov 2020

@lienocka2808 to je strasne.. uz to.povedala.priatelovi ze som mala.pozitivny test, zacali sme planovat a vsetko.. a toto je pád na hubu. Vcera rano to bolo ináč tak isto, rano negativny na 100% a poobede bol pozitivny. Je mozne zeby som mala poobede vyssiu hladinu hcg?

snazilka_bio_mamka
autor
7. nov 2020

@lienocka2808 koncentrovany ako taky, kedze som skoro celu noc nespala a vypila som 1,5 litrov vodya. chodila som.cikat kazdu hodinu.Rano o piatek som uz nevydrzala tak som urobila ..

nicicka
7. nov 2020

No nič iné ti tu ani neporadia a ani tí neostáva, len počkať a uvidíš...

snazilka_bio_mamka
autor
7. nov 2020

@nicicka chcela som hlavne nazor neikoho komu sa toto stalo a napriek tomu to bolo tehu.. ah picne ma

princess59
7. nov 2020

@snazilka_bio_mamka ahoj, buď máš ešte nízku hladinu hcg a tým že si veľa píla si ho v moči ešte rozriedila alebo šlo o biochemické tehotenstvo. Mne pri ňom ale testy slabli postupne nie takto zo dňa na deň... Skús urobiť test poobede ešte ale aspoň 2 hodiny pred nepi. Ten Digi test má nižšiu citlivosť tak ten ti ešte nemusel nič ukázať. Držím palce 😍

lienocka2808
7. nov 2020

@snazilka_bio_mamka mne sa toto stalo, ale tehotna som nakoniec nebola. Menzes sa mi spustil cca o tyzden neskor ako mal, biochemicke tehotenstvo. Ale kedze si v noci vela pila a chodila na wc moze byt zriedeny ten moc. Zajtra v noci nic nepi a urob si test rano. To by malo mat uz vypovednu hodnotu. Sprav si ten zeleny test, ktory ti ukazoval ducha. A ak si tehotna tak bude ciarka silnejsia

lienocka2808
7. nov 2020

@snazilka_bio_mamka testy sa mi menili rozne pocas dna. Dokonca som uz mala silnu ciarku, rano slabsiu, poobede silnejsiu ale krasne viditelne uz, a nakoniec nic.
Ale to vobec nemusi byt tvoj pripad.

snazilka_bio_mamka
autor
7. nov 2020

ah kočky prave mi odisla.posledna kvapka nádeje..

matus7030
7. nov 2020

@snazilka_bio_mamka aj ja som mala 1x v živote po niekoĺko mesačnom snažení minulý mesiac 2 čiarky, celkom viditeľné. Dva dni po sebe. A na tretí deň prišla menštruácia. Biochemické tehotenstvo. Hlavu hore! DrŽ sa, určite to raz vyjde!

elisa_stella
7. nov 2020

@snazilka_bio_mamka možno biochemické tehotenstvo, možno to bol len falošne pozitívny test. Mne sa to tiež stalo, o mesiac neskôr sa mi podarilo otehotnieť. Takže nezúfaj, nový cyklus prináša novú nádej na otehotnenie.

snazilka_bio_mamka
autor
7. nov 2020

@elisa_stella to uz mam tak brat ze je vsetko stratene?

elisa_stella
7. nov 2020

@snazilka_bio_mamka tak to neviem, nádej je stále. Ešte neprišla ms? Moze byt, že si si príliš rozriedila hcg tým pitím v noci. Ale mne po meškaní ms aj poobede ukazalo druhu ciarku, aj napriek jedeniu a pitiu. Ak ti nepríde ms, urcite si urob zajtra rano ešte ďalší test. Držím palce!

habibim
7. nov 2020

@snazilka_bio_mamka clearblue je 25tkovy test, pokiaľ viem, ten zachytí hcg neskôr, a ak si vodu pila aj vnoci (aj ja som nočný pijak), tak sa nečudujem, že nezachytil nič.. Ja osobne, pri všetkých troch tehu som mala moc najhustejsi poobede, aj to len preto, lebo som sa zaprela, že 3hodiny pred testovaním nebudem nič jest ani pit, a co najdlhšie vydržím bez WC, aby bol čo hustejšie.. Keďže u mňa ráno nehrozilo testovať, kvôli tej nočnej vode... Na tvojom mieste by som si kúpila aspoň 3 ks 10tkove testy a skúšala každý druhý deň, aby si videla ci čiarka silnie.. pokiaľ nedošla sms..držím palce

snazilka_bio_mamka
autor
7. nov 2020

@habibim 💜 dakujem. teraz sa zaprem od tej 12 do tretej nebudem nic jest a pit a spravim si. ak bude negativny takk tomu velku sancu nedavam.. Ms neprisla ani ziadne priznaky ze by mala prist.Clesrblue bola dobra hovadina iba som zbytocne vyhodila 9 eur. Prosim kocky drzte mi palce. mam 31 priatel 33 a este nemame dietatko toto by bolo prve.

mariska1989
7. nov 2020

Nechcem robiť zbytočne nádeje .ale skúsim čo sa mne stalo ..ráno 10 dpo som robila test a na teste fakt dušik videla som ho zle sa fotilo .ani neviem prečo robila som o 1 po obede ďalší a tam už ta čiarka bola viditeľnejšie o dosť to už videl aj môj keď som mu to poslala ,, proste ráno som mala testy slabšie ako poobede

snazilka_bio_mamka
autor
7. nov 2020

@elisa_stella MS neprisla ani priznaky nemam ze by mala.prist.. prave to nechapem ze poobede bol pozitivny a rano nic. Skusim chvilu nejest a nepit a spravim si poobede. Drzte mi palce ❤

snazilka_bio_mamka
autor
7. nov 2020

@mariska1989 ja mam este taku hypotezu ze som mala mozno zriedenu moč lebo som v noci vypila 3 litre vody.. skusim poobede urobit. Cize sanca tam je ☺

janula12345
7. nov 2020

@snazilka_bio_mamka nemyslim ze toto je biochemicke, resp bolo. Vcera dost silna ciarka na to, aby dnes uz nebolo nic vobec. Mozno si iba pila a caato chodila v noci na wc. Ja som mala biochemicke a intenzita ciarky klesala postupne. Nevesaj hlavu. Skus pit bezne, a neist na wc ozaj aspon 4 hodinky a potom urob test. A aoo pise niekto vyssie, su zeny, ktore maju krajsie testy poobede, nie rano. Neviem preco, ale je to tak.

mariska1989
7. nov 2020

@snazilka_bio_mamka ináč mne sa zdá že to čo ty píšeš že negatívny je mne sa marí že tam niečo je 🤔

mariska1989
7. nov 2020

@snazilka_bio_mamka odfoť spolu tie dva testy a pošli foto tu

snazilka_bio_mamka
autor
7. nov 2020

@janula12345 ani nevies ako dobre mi toto padlo ❤ skusim skusim.. ja som ho uz z nervov vyhodila a nebolo tam nic.. pozerala som.pod svetlom az mi bolo do placu

snazilka_bio_mamka
autor
7. nov 2020

@mariska1989 test somvyhodila od nervov 🤭 ale nebolo tam nic.. pozerala som pod svetlom 😫

mariska1989
7. nov 2020

@snazilka_bio_mamka ono takýto duch je vidieť len hneď na začiatku keď pozrieš naňho .ja som si pri takomto duchu myslela že mi už hrabe že chcem vidieť niečo čo nieje ale ono tam bol vždy tam bol . Takto som si prešla 3 ms kým som sa dočkala naporiadok //

mmoonna
7. nov 2020

@snazilka_bio_mamka pokiaľ si v noci vypila toľko vody,vták to kľudne môže byť z toho,že si mala moc zriedeny moc. Test sa robivtanonkvoli tomu,že v noci človek nepije a moč je koncentrovanejsi. Ty, keďže si v noci vypila toľko vody,tak ti to neukázal.

nelca0510
7. nov 2020

@snazilka_bio_mamka môžem sa spýtať? Na čo rozoberás tie ocikane testy? Nechápem tomu zmyslu.

lienocka2808
7. nov 2020

@snazilka_bio_mamka tak 1,5 litra, alebo 3 litre si vypila? Uz si zacinam mysliet, ze to moc silis a zacinas fabulovat. Ved sa preboha ukludni. Ze nebudes nic jest a potom si spravis test? To ma prosim ta aky vplyv na vysledok? Hlavne sa ukludni musis mat koncentrovanejsi moc, najlepsie zajtra rano, bez nocneho pitia, a uvidis uplne jasne, ci si, alebo nie si tehotna.

mariska1989
7. nov 2020

@nelca0510 lebo to robí asi každá ???🙈 Je to asi také normálne že keď chces lepšie vidiet tak to rozobereš to robí každá druhá .aj ja som to robila keď bol zle vidieť ducha lebo to skresľuje to sklíčko .takže tento koment mi tu príde zbytočný

adusa1987
7. nov 2020

No to ma zaujima ako dopadnes kks toto som este nezazila 😀

mondolina
7. nov 2020

Hlavne sa treba ukľudniť, urob si test o 2 dní, ale to asi nevydržíš.
Nervami výsledok neobplyvníš. Buď si, alebo nie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre