Váš názor na tehotenské testy

julka1011
28. feb 2016

Ahojte! Mešká mi menštruácia, dnes mam 37 deň cyklu. Vždy som do toho 35 dňa dostala. Som momentálne trošku zmetená, pretože pred týždňom som mala mierne bolesti v podbrusku a zápchu 😀 .. Teraz som si robila test a negatívny. S priateľom sa snažíme o babatko a naposledy sme mali pomer pred 2 týždňami. Pracuje v zahraničí. Zaujima ma váš názor na testy.. 🙂 Veľa som si už precitala, ale nič konkrétne sa nedozvedela. Napr kedy robiť test kedy ukaze správne a prečo ukaze negatívny výsledok ak je žena skutočne tehotná.....

bajana
28. feb 2016

@julka1011 asi si toho až tak veľa neprecitala...test sa robí najskôr v deň meškajúcej MS, lepšie počkať aj týždeň...najlepšie je použiť ranný moč...test je negatívny, keď hladina hormónu HCG nie je dostatočne vysoká a to je napr.vtedy, keď došlo k oplodneniu neskôr ako cca 14dni pred očakávanou MS

sardinka335
28. feb 2016

@julka1011 moc sa v tom vrtaš a pitveš...nazor na test? Ked mi meškala menštruácia niekolko dni, tak som si kupila test - jedno aky...tuším to bol ten Woman Secret, ocikala a zistila či som alebo nie som tehotna...jedna palička - nie....dve paličky - ano...čo chceš viac vedieť? Pre niektore zeny je aj negativny test spravny....

misel0806
28. feb 2016

@julka1011 test sa robi najskor v case vynechania menzesu.. Spravis si test. Test+//=tehu,Test+/=smola,,. Test si mozes spravit akykolvek ci uz pruskovy tycinkovy kazetovy alebo digi.. Si tehotna a test sa ukaze negat tak je asi nizka hladina hcg. Isty vysledok mas z krvi😁😄

galixx
28. feb 2016

Skus este o par dni, mne ukazalo pozitivny test az ked mi skoro tyzden meskala MS

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre