V deň očakávanej menštruácie negatívny test

17. sep 2023

Je stále možné že to vyšlo aj keď je v den ocakavanej MS test negativny? Mali ste to tak niektora ze 2 ciarky vysli neskor? Ovulku mam odsledovanu, prebehla, snazili sme sa par dni pred nou. Ďakujem.

olivia_c
17. sep 2023

Ak nie je test najneskor 14 DPO pozitivny, tak sa o tehotenstvo nejedna.

marzii35
17. sep 2023

Nie je to možné niesi tehotná

lelelienka
17. sep 2023

Samozrejme ze je to mozne, ved test sa robi pokial viem az ked menstruacia meska…blbost je testovat prilis skoro.

autor
17. sep 2023

@lelelienka no ja som z toho práve zmätená, lebo na jednej strane pocuvam že to možné už nie je, na druhej strane že jasne že je.. známa mi tiež spomínala že mala pozitívny test až trochu neskôr, tak preto mi napadlo že sa opytam na osobne skúsenosti ostatných

tehotna40
18. sep 2023

Ahoj, ak máš odsledovanu ovulaciu tak po 14 dňoch už musí byť aspoň slabo pozitívny test. Ja som mala tento krát v deň meškania ms test negatívny a pozitívny až keď mi meskal 5 dní ale mam rozhadzany cyklus a ten mesiac som nemala sledovanu ani ovulaciu. Všetky deti tak mam ze mi posúvajú aj termín pôrodu lebo mam neskôr ovulaciu.

autor
18. sep 2023

@tehotna40 Ahoj, ďakujem za radu. Nemám si už momentálne aký test spraviť lebo ostali mi len 20tkove, tak uvidím či MS príde alebo nie. Zatiaľ však neprišla.

lucuass
19. apr 2024

Ahoj autorka ako to nakoniec dopadlo ? Prišla ms ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre