Užívam Duphaston, menštruácia nikde a test je negatívny

maraja
1. sep 2014

Ahojte dievčatá, Prosím poradte mi, neviem čo si mam o tom myslieť.Užívam Duphaston, pretože bez neho mi nedojde k menštruácii, mám PCO a snažíme sa o dieta už 3 roky.Vždy mi po douživaní poslednej tabletky prišla menštruácia na 4. den, no teraz nič. Už mi mešká 8 dní, no test je negatívny. Podľa mojich výpočtov by som mohla byť 5+1, myslíte že aj napriek negatívnemu testu možem byt tehu?Stalo sa Vám že ste nedostali po Duphastone menzes a boli ste tehu?a aby som nezabudla, minulý cyklus osm uživala aj clostilbegyt od 3. do 8. DC

bubi1121
1. sep 2014

@maraja Ahoj, ja tiez uzivam Duphaston kvoli nepravidelnej menstruacii..a vzdy mi prisla na 3.den..nikdy nemeskala..a nemoze byt ze si mala ovulku trosku neskor? mozno preto ten test negativny 🙂

maraja
autor
1. sep 2014

@bubi1121 dakujem za reakciu 🙂 tiez si myslím, ze je divne ze po duphastone menzes neprisiel,s malými prestávkami už ho beriem roky a ešte sa mi to nestalo.praveze ovulka bola asi skor resp. asi na 12 DC, pretoze na 13 DC som bola na folikulku a doktor povedal ze vyzera to tak ze ovulka uz prebehla,ze sliznica na to vyzerá a folik uz tam nebol....

hennyinnsbruck
1. sep 2014

@maraja ahoj tiež užívam duphaston asi 8mes .
Posledné 2mes mi ale mrcha začala haprovat A meškala mi ca 10dni. Robila som si nádeje A nic Z toho nebolo. . Som zvedavá ako to bude tento mesiac.
Držím palce aby to bolo tehotenstvo

maraja
autor
1. sep 2014

@hennyinnsbruck dakujem Ti 🙂 a prosim ta ty si bola u lekara?aj vies preco ti po duphastone tak dlho meskala?co to sposobilo?

maraja
autor
1. sep 2014

ja teraz neviem ci este pockat alebo ist tak koncom tyzdna k lekarovi ak nedostanem....

hennyinnsbruck
1. sep 2014

@maraja nie nebola som až V októbri idem. .
Za 8dní by som malA dostať no uvidím. .

maraja
autor
4. sep 2014

@hennyinnsbruck ahoj, ja len pre info, ze nie si sama co jej 10 dni meškal menzes po duphastone...ja som sa dnes rano na 40 DC vybrala k lekarovi plna nadeje, že by to mohlo výsť aj napriek negatívnym testom, noa a bum ráno som dostala menštruáciu....takže ide sa odznova 😒

hennyinnsbruck
4. sep 2014

@maraja 😢 škoda. . No ja mam za chvíľu dostať som zvedavá koľko bude meškat . .

maraja
autor
4. sep 2014

@hennyinnsbruck ak bude meškat tak dufam ze len kvoli tehu,drzim palce 🙂

hennyinnsbruck
11. sep 2014

@maraja no ja som včera na 32dc pred obedom mala chvíľke spinenie A odvtedy nič,dnes test negatívny.
Ja neviem čo to.... 🙄
Max cyklus som mala doteraz 36dni takže len čakať musím ☹

anul1987
20. sep 2014

Ja nemám dobré skúsenosti s Duphastonom, mne rozhádzal cyklus ešte viac, ako som ho mala rozhádzaný... S Duphastonom som mávala cyklus 28-42 dňový, po troch mesiacoch som s ním skončila a už sa naň nedám nikdy nahovoriť 🙂.

hennyinnsbruck
2. okt 2014

@maraja ahoj ako?ja dnes bola U dokiho..všetko je OK zvnutra, ovu bola pred ca dvoma dňami Čo ovu testy potvrdili.budúci cyklus urobí folikmetriu A potom sa uvidí či budem brat ďalej dupik.do PC si zapísal dĺžku cyklu /35dni takže uvidíme.. 🙂

maraja
autor
3. okt 2014

@hennyinnsbruck ahoj,tak to máš super že ovulka prebehla a je aj potvrdená testom.kiež by si ti to vyslo tento cyklus, želám ti to 🙂 Ja som posledný cyklus nemala ani jeden folikul....pozitivne je,ze dnes som dostala menzes presne na 4. den po dobratí duphastonu a zacnem brat posledný cyklus clostilbegyt a uvidime ci zaberie, pretoze doteraz som nan nereagovala.lekár povedal ze ak nezareagujem na clostil,tak ma posle do nejakého CAR...

hennyinnsbruck
4. okt 2014

@maraja ďakujem si zlatá.. ja budem kľudná až po folikulometrii keď viem že folik dorasta dostatočne..ale samozrejme som rada že je všetko OK..hormonálny profil mi tiež robil pár mesiacov dozadu 😀

Juj U teba to potom neni dobré... ☹ drzim palce aby clostil zabral!!!

zuzanajs
4. okt 2014

ahojte babule, chcela by som sa poradit, beriem duphaston prvy mesiac od 15 do 24 dna, mam totiz kratke len 25dnove cykly a chceme babatko....asi je to hlupa otazka, ked citam vasu diskusiu, ale kedy by som si teoreticky mohla urobit tehu test, do akeho casu mam cakat, ze sa mi natiahne cyklus, kedze je to prvy mesiac, tak neviem, dnes je 26DC, mala som rano pri stolici len biely hlien trosku zafarbeny hnedym spinenim a mam ms bolesti..normalne by som uz mala ms vcera a spinenie tak 3 dni...ovulaciu by som mala mat vzdy okolo 13dc, takze zajtra bude 14dpo, myslite, ze ma vyznam robit test?co sa tyka nejakych priznakov, tak nic, len prsia ma bolia a nemam chut na jedlo...dakujem

1234lubka
4. okt 2014

@zuzanajs niektorym test ukaze uz na 8dc nieco, urob si urcite

crazybabenka
4. okt 2014

mne sa to stalo 2x ....že mi aj po duphastone mrcha meškala.....keď to bolo naposledy....musela som až na vyvolávačku.....meškalo mi to 3 týždne

zuzanajs
4. okt 2014

No skusim asi zajtra..aj ked velke nadeje si nerobim...prve mimi sa nam podarilo hned druhy cyklus..ale vtedy som mala ukazkove 30dnove...po porode som dalsiu ms aj na 21dc....snazime sa od aprila...nasadila som si alchemilku..trosku pomohla na upravu...natiahla mi cyklus aspon na 25dni...uvidime teda co porobi duphaston😯

zuzanajs
4. okt 2014

Ale normalne ma prist do 3dni po vysadeni?

maraja
autor
8. okt 2014

@zuzanajs ahoj,normalne by mal menzes prist do 4 dni po dobrati,ale lekár ti povie ze to moze byt aj tyzden ze je to v poriadku...kedze ti nasadil doktor od 15-24 DC duphaston tak by si to mala mat nastavené na 28 dní, no u kazdej je to individuálne kedy sa menzes dostaví.s testom by som na tvojom mieste ešte počkala, možno sa tak vyhnes zbytocnemu sklamaniu...pockaj aspon do 35 DC a potom testuj 🙂

janett_6
14. nov 2016

Čaute baby, ja beriem duphaston druhy mesiac, a cyklus z 28 sa mi skratil na 23. Je to normalne?Ja uz nrviem ako to mam brat. Zacala som od 12-25 ale uz v 23 dni som ich dostala, Mam pocitat od dna začatia alebo od ukoncenia po 25 dni.Budem rada za kazdu radu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre