Užívam antikoncepciu a bazálnu teplotu mám 37,1 - 37,4

miriam1983
12. jan 2015

Tento mesiac som zacala uzivat hak,ale nahoda je nahoda. Mam tlaky v podbrusku a nevolnostva viem,moze to byt,ze telo nieje zvyknute na tabletky. Ale moja bazalna teplota je po takej 10tej tabletke uz styri dni stale 37,1-37,4. Moze to byt tehotenstvo?

nnikusska
12. jan 2015

no myslim ze pri podstivom uzivani a dodrzani vsetkych tych pravidiel ohladom hak je malinka moznost otehotnenia..najdu sa samozrejme vynimky..a menzes sa ma kedy dostavit?a zacala si uzivat hned prvy den menzesu alebo si zacala hocjaky den so sedemdnovou inom ochranou s uzivanim HAK?

miriam1983
autor
12. jan 2015

Zacala som na piaty den. S tym,ze si dal priatel ,,pozor'' ale tak nic nieje na 100%. Preto sa pytam. Menstruacia ma prist na buduci tyzden. A na ucinok som sa este nespoliehala,kedze som uzila nejake dve tablety,preto si daval pozor.

nnikusska
12. jan 2015

@miriam1983 no tak prvy mesiac je o taky este ale po siedmych dnoch by si mala byt 99,9% chranena...ale mam kamošky dve co otehotneli pocas uzivania a vraj podctiveho uzivania takze vzdy je moznost...uvidis ci dostanes ale ak si si neni ista ci si alebo nie si byt tebou isto zajdem ku gynde nech potvrdi alebo vyluci... 😉

miriam1983
autor
12. jan 2015

Dakujem 🙂 tak pozor si daval,ale vzdy je ta moznost...aspon co som pocula 🙂 tak este pockam a potom pripadne zajdem. Len ta bazalna teplota,tou si niesom ista. To mi nevies poradit?

riusi
12. jan 2015

@miriam1983 pri HAK stúpne bazálna teplota na úroveň "tehotenských" teplôt. je to normálne, nemeraj viac.

miriam1983
autor
12. jan 2015

Dobre 🙂

sibalka21
12. jan 2015

@miriam1983 pokial si daval pozor a este navyse beres hak, urcite tehotna nie si. Nebudem ti davat nadeje je tam minimalna sanca ze si tehu. Bazalnu si mohla mat taku koli hocicomu. Moze to byt pravdepodobne aj koli tym tabletkam kedze si len teraz zacala brat. Nemusis sa bat ze si tehu

miriam1983
autor
18. jan 2015

A hak ucinkuje aj po tretej tabletke? Prvu som si dala na piaty den menstruacie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre