Už zase tehotná?

pulmannova
30. nov 2022

Ahojte baby ano ja viem toľko tém ohľadom problému tehotenstvo som tehotna tu je ale aj tak mi to nedá :( ...na prvého syna som čakala rok a nakoniec sa podarilo ani neviem ako 🙂
Ale teraz sa snažíme tiež aj keď menej ale cítim ze som pripravená cyklus mam nepravidelný ovulku úprimne nesledujem presne len čo aplikácia ukáže mrvhu som mala naposledy 26.10.2022 apka ukazuje na plodné dní okolo 11.11.2022 okolo 18.11 som jeden deň mala také pochnutie v podbrusku včera sekundovu kovovú chuť stále mam zvláštny pocit ,ráno mam žalúdok na vode a niekedy pocit ze sa povraciam ale to prejde ,prsia naliate pri dotyku dost bolestive ...posledne 3 dní ma bolia kríze aj podbrusko test robený dnes aj pred 3 dňami a nic a nie nebol ráno moc keďže od 6 pracujem ..pri mrchou mavam 1 den ked pride ze ma strasne podbrusko boli aj prsia ...ale tieto dni si pametam ten piatok ako ma dole pichlo ..mozno je to hlupost ale pri synovi si pametam jediny moment kedy sa to podarilo ......ani neviem ci mi môžete pomôcť skôr asi sa len porozprávať potrebujem...ďakujem za čas 🙂 a za každú odpoveď

queen_mary
30. nov 2022

Skor psychologa odporucam, to je chore sa takto sledovat.

pulmannova
autor
30. nov 2022

@queen_mary ja sa práveže vôbec nesledujem len tieto dni som si tak začala viacej všímať to je cele

pribinak
30. nov 2022

@pulmannova veď si urob test a nebud dopredu hystericka

nika23t
30. nov 2022

@pulmannova máš ukážkové PMS. Ak je test negatívny, nie si tehotná.

domka222
30. nov 2022

🧐Skoro každú vetu som musela prečítať dva krát. Teda ono to je skoro jedna veta 🤔Jedno pichnutie nič neznamená. A sekundová kovová chuť 🥴Ak máš testy negatívne, tak tehotná zrejme nebudeš

anonymous87
30. nov 2022

🤷‍♀️

bambieblue
30. nov 2022

@anonymous87 🙉😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre