Už týždeň testujem a mám slabučkých duchov

29. júl 2022

Ake su pls vase skusenosti? Ja uz tyzden testujem a mam slabuckych duchov mozno kanaliky na testoch. MS mam dostat az tento vikend.
Ako ste to zistili vy? Kedy????

elis248
29. júl 2022

Testovala som asi až 5 dní po meškaní MS. Skôr mi to ani nenapadlo. A mala som iba 2 testy, takže škoda zbytočne míňať. Prvý test po 5 dňoch, druhý test o 2 dni neskôr. Bez akýchkoľvek pochybností.

majus2667
29. júl 2022

Ja som teraz takto testovala ale len kvôli tomu ze mi je nejak divne a mam ine bolesti ako pri pms, krce a silné bolesti prs.. 6 dni pred ms ružová čiarka a včera som takisto skúsila opäť test a čiarka silnie...tak snáď 🙂 do ms mam ešte 4 dni

cimage
29. júl 2022

A co tak testovat po meskani ms?

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanka.zuzu
29. júl 2022

tyzden? a ty vies ze staci jeden test? toto nie je vyhra v loterii ze cim viac testov tym vyssia sanca 🙈

ropucha6
29. júl 2022

Naco testovat, kym nevynecha menstruacia? Zbytocny stres.

niksss
29. júl 2022

Ja som robila v druhy deň meskania z dovodu že menstruaciu mám vždy presnu ako hodinky a potom po 5 dňoch oba testy pozitivne následne navsteva gynekologa a potvrdenie tehotenstva aj testom na prítomnosť hcg v krvi ... Spociatku keď sme sa snazili s mužom som sa otestovala aj pred meskanim krvnym testom ale zbytocne ... Radšej pockaj aby si mala istotu a neznervoznovala sa zbytocne

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre