Už dva týždne mám nafúknuté bruško

tatiana_0101
30. júl 2021

Dobrý deň chcela by som sa s vami podeliť o mojom probléme.
Už to budú asi 2 týždne čo trpim nafuknutym bruchom. Ráno keď sa zobudím to je lepšie no počas dňa či sa napijem alebo niečo zjem sa cítim a aj vyzerám ako tehotná. Mám partnera s ktorým sme to cca pred mesiacom skúsili bez ochrany ( len na chvíľku no hneď sa urobil, nie dovnútra)
Veľa som čítala že teda v začiatkoch tehotenstva býva nafúknuté bruško no netvrdím že musím byt tehotná ale samozrejme ma napadla aj táto možnosť.
Menzes som minuly mesiac mala s opozdenim 3-4 dni a teraz očakávam prvého augusta žeby mala naskočiť. Je podľa vás potrebné si robiť test? ( sem tam ma dosť svrbí brucho) inak žiadne zvláštne pocity nemám.
Ďakujem za všetky rady. 🙂

mamamasama
30. júl 2021

prepac, ale aj keby si bola tehotna, tak na zaciatku je babo ako hrasok... v tvojom pripade si len zduta .. skus probiotika...

andrea_prestastna
30. júl 2021

@tatiana_0101 minuly mesiac si mala menzes a teraz chces naco test? Ked sa nesnazite tak co vlastne riesis? To ze ste chvilku sexovali bez ochrany nemusi nic znamenat aj ked kvapocky uz nejake deti spodili,,,, mna nafukne melon , mineralka s bublinkami vsetko mozne aj nemozne, kup si espumisan a mas pokoj

nafka0483
30. júl 2021

@tatiana_0101
1. Nechraneny styk si mala pred mesiacom a mala si menstruaciu
2. Tento cyklus nepises o nechranenom styku a menstraciu este len cakas
3. Ak by si naaaaaaaaahodou bola tehotna, tak si v prebiehajucom 4tt, cize brucho sa ti z toho isto nezvacsuje
4. Prvym indikatorom tehotenstva byva vynechana menstruacia a pozitivny tehotensky test, tehotenstvo sa neurcuje podla 2 tyzdnoveho nafuknuteho brucha - kedze to ma x inych pricin.

tajna1988
30. júl 2021

@tatiana_0101 pochybujem, take brucho som mala tak v 5.tom mesiaci, urcite nie hned ako som otehotnela. Skor zisti pricinu z coho ta moze nafukovat.

tatiana_0101
autor
30. júl 2021

Ďakujem skúsim poriešiť nejaký liek na nafúknuté brucho

littlebubble
30. júl 2021

Ja som uplne stihla a bezne ma takto dokaze zdut.
Je to z jedla, zle travenie, kozumacia potravin z ktorych nafukuje.

akinom0077
30. júl 2021

@tatiana_0101 taketo brucho mam mesiac co mesiac 7-10 dni pred menstruaciou a svrbi ako sialne… mam to tak roky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre