Ukazuje tento test pozitívny výsledok?

domkamackova
10. mar 2021

Ahojte, tie co mate skusenosti, moze test na obrazku ukazovat tehotenstvo? Nerobila som ho z ranneho mocu a ciarka taka ako ju je vidiet teraz sa objavila az po hodine. Mam prave 14 dni po ovulacii ( testovana), sex sme mali den pred ovulkou. Od vtedy ma obcas slabsie pobolieva brucho ako pred menstruaciou. Na menstruacne meskanie sa nemozem spoliehat lebo ju mavam nepravidelnu, cca 27 - 37 dni. Bazalnu teplotu si meriam kazde rano v ustach a stale sa udrzuje vyssie. K doktorovi sa objednam az ked si urobim o par dni dalsi test a bude pozitivny.

pukanec123
10. mar 2021

@domkamackova no vyzerá že je modra čiarka, aj by mohlo byt ✊🏻 Skús ráno, tam je vyššia koncentrácia hcg, ak si tehotná tak 14 dni po už určite ukáže peknú čiarku z ranného

limetka69
10. mar 2021

Moje testy ukazali 2 ciarky po vyschnuti az a bola som tehotna.

mikasz
11. mar 2021

@domkamackova nieco sa tam crta, skus o 2dni z ranneho mocu ci bude ciarka silnejsia ✊🍀

mimka11111
11. mar 2021

@domkamackova si tehotná,potichučky gratulujem 😉, test zopakuj o pár dní

majinka224456
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
any_soj
11. mar 2021

@domkamackova píšeš že mavas cyklus 27-37 dní a že sa nedá spoliehať na meškanie... Fáza od ovulácie do menštruácie by mala byť u jednotlivej ženy viac menej rovnaká (zdravá lutealna fáza má 11-16 dní, ale žena ju má viac menej stabilnú, že nezvykne jedna žena mávať napríklad v jednom cykle 11, v ďalšom 16). A teda ak máš odsledovane ovulácie, nemalo by sa stavať, že ti "mešká" menštruácia - mešká v podstate vtedy, ak po ovulácií do tých Max 16 dní nepríde. (U mňa napríklad do 14, takú mávam lutealnu fázu). Telo čaká v tej prvej fáze, pred ovulaciou, či ju spustí skôr či neskôr (preto sú niektoré cykly dlhšie iné kratšie). Máš 14 dní od ovulácie, to už v podstate môžeš brať ako začiatok meškania, bez ohľadu na to, kolky máš deň cyklu 🙂

nataklaudia123
12. mar 2021

Ahojte zienky ja mam ten isty problém memam mendzes mam závraty test negatívny tak som vela otom citala n nete a som sa dočítala ze test nemusi ukázať ze ste tehotná ak je zapal alebo cista a tak dalej lebo ten zapal v moci Prikrije tak lepsie ist na gyndu ja nemôžem ísť lebo nesom doma poistena zila som z zahraničí a este len vybavuje poistenie trva to dlho kvoli covidu tak uz ziadne testi si nerobim len cakam

anariama
13. mar 2021

@domkamackova áno je😊

domkamackova
autor
13. mar 2021

Ahojte, bol to len falosny poplach. Dnes som dostala menstruaciu. Nic to, mame pred sebou dalsi mesiac 😄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre