Ukáže test tehu už pred očakávanou menštruáciou?

5esicko
16. mar 2015

Baby ste tu niektoré také, ktoré ste tehu (alebo ste boli 🙂 ) a test Vám nič neukazoval (ani duchov atď) pred ms ale až keď meškala poprípade neskôr? 🙂 Lebo neviem, či aj pred očakávanou ms by malo byť niečo na teste vidno alebo nie... 😒 pre pár dňami som mala ducha na teste, bola aj foto tu kdesi na stránke, no ale nič nesilnie, tak teraz neviem...mrcha má prísť až 19.3. tak ešte "je v podstate čas", len sa informujem či tu nie je niekto skúsenejší 😉

sibalka21
16. mar 2015

Samozrejme ze ti test nemusí ukázať nič pred MS. Preto by mala holka testovať až keď bude MS meškať. Keď príde MS budes zbytočne sklamaná

mirka0703
16. mar 2015

@5esicko ja som si robila test 2-3dni pred ms a uz som mala slabu ciarku, ziadny duch ale slabu vyditelnu volnym okom....a v den ms uz som mala silnu

jaris84
16. mar 2015

@mirka0703 ja presne tak isto

elienka
16. mar 2015

môže ale nemusí, ja som mala čiarku až keď meškala

somtoja13
16. mar 2015

@5esicko pri druhom tehu mi 3 dni pred ms neukazalo nic a az ked mi meskala 5 dni som urobila test a bol pozitívny. Pri tomto tehu som uz vedela aj bez testu 2 dni pred ms mi ukazalo ducha a na ďalší rok som si urobila digitálny test a bol pozitívny . Držím palce

5esicko
autor
16. mar 2015

ďakujem všetkým za odpovede 🙂 asi to predsa len u každej individuálne, tak uvidím čo sa bude diať o pár dní 😝

tova
17. mar 2015

mne 7 dni pred ms neukazalo nic a 5 dni pred ms obe ciarky bole silne, lenze bola som tehotna s dvojickami tak aj hormon stupal rychlejsie, pri prvom krvnom odbere bol vysoko tak, ako ma zena pri 1 dietati po tyzdni. niekomu prvy pozitivny test ukase aj tyzden po ocakavanej ms.

bajana
17. mar 2015

@5esicko pred MS môže test ukázať aj biochemické tehotenstvo, takže rozhodne odporúčam čakať do termínu MS a potom testovať

zuzi_33
17. mar 2015

Ja som si pri druhom tehu robila test asi 5 dni pred ocakavanou mrchou pretoze som mala ine priznaky, tak som sa chcela presvedcit no a test bol jasne pozitivny. 😝

zuzi_33
17. mar 2015

Podotykam ze som si robila digitalny test....

michaela1711
17. mar 2015

Ja som si pred MS nemerala ale potom a najprv som mala slabú čiarku a druhý krát na druhý deň už silnú takže asi by som pred MS čiarku nemala to je asi individuálne.

dasenka1203
17. mar 2015

pri mojom druhom a tretom tehu som uz dopredu citila ze sa nieco deje (uz to clovek pozna 🙂 ) , a aj test bol pozitivny cca 3 dni pred ocakavanou ms, pekne bolo vidno kolajnicky, ziadni duchovia

lavinis
17. mar 2015

Ja by som pred MS netestovala. Vela tehotenstiev odchadza spolu s menzesom, ak zena netestuje, ani nevie, ze bola tehotná. Zazit to sklamanie, ze sa clovek tesi z // a potom dojdu kramy....na co je to dobre?

zuzicka1982
17. mar 2015

Ja som mala pozitivne testy pri vsetkych 3 tehu este pred MS.

anndrea
17. mar 2015

Áno pri prvom tehu ukázalo pred očakávanou MS a pri druhom som so skúsenosti ani netestovala 😉

zenulkaaa
17. mar 2015

mne ukázal 3 dni pred MS. Ono je to individuálne, záleži od toho, kedy nastalo oplodnenie.

lenka6309
19. mar 2015

Ahoj,baby prosim vas je doveryhodne mat 8dni pred ms ducha teste?je to vobec doveryhodny vysledok alebo,test moze byt z neakeho dovodu falosny?

5esicko
autor
19. mar 2015

@lenka6309 Aj ja som mala tusim 9 DPO ducha 🙂 no potom niekam zmizol...tak neviem, ale ak bude silniet, tak super 😉 drzim palec

24daniela24
20. apr 2015

Baby asi vam duvh silnel kef mate termin v decembri 🙂

5esicko
autor
20. apr 2015

@24daniela24 ten moj marcovy nie, skoncil MA resp. biochemickym tehotenstvom...potom som nasadila inofolic a v aprili sa zadarilo 🙂 ale tiez to zacalo iba duchmi 🙂

anit444
20. apr 2015

Mne tiež test nič neukázal a mala som na začiatku tehotenstva jeden mesiac v pohode menštruáciu. Držím palce

viktoria_11
16. mar 2023

Pekný deň žienky,, idem pre radu.. 😉 Včera som mala dostať menštruáciu, no nič. Uź asi 4 dní som unavená, mam závraty a napína ma, včera som aj zvracala. No test som si robila včera ako som mala dostať menštruáciu aj dnes ráno no bol negatívny z jednou paličkou. Môžem byť tehotná? Môže byť že test mi neukázal tehotenstvo ?? Ďakujem za radu,, info.. bolo by to moje prvé bábätko 🙂

zenulkaaa
16. mar 2023

@viktoria_11 za mna pockaj este par dni a potom urob test. Podstatne je ci ti zvykne obcas menzes prist o par dni neskor, alebo skor, teda ze ci mas nejake odchylky. Ak ano, tak skor sa priklanam k tomu, ze este pockat ci pride, ak nie tak otestovat.

viktoria_11
16. mar 2023

@zenulkaaa No nemám menzes presne na deň,, ale cítim sa čudne už pár dní ako som písala 😔 Ale ďakujem za odpoveď ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre