Ukáže tehotenský test výsledok 14 dní od styku?

hope24
25. júl 2024

Ahojte žienky, ukáže mi tehotenský test od styku už 14 dní po, nejaký výsledok? Ďakujem 🤗

stellarstar
25. júl 2024

Ano

butterflyeffect
25. júl 2024

Podla toho ci bol pocas ovulacie, ak ano, tak uz by mal ukazat.

hope24
autor
25. júl 2024

@butterflyeffect styk som mala na 2 deň, keď som mala menzes.

di1234
25. júl 2024

Dôležité je kedy si mala ovuláciu, nie kedy si mala pohlavný styk.

enusamt
25. júl 2024

@hope24 ak mavas plodne dni pocas ms, tak ano.. ale je to skor nepravdepodobne.. testuj az po ovulacii

hope24
autor
25. júl 2024

@di1234 keďže som dostala menzes 12.7 mal 7 dni, tak poďla kalkulačky mi to vypočítalo ovu 20.7…

hope24
autor
25. júl 2024

@enusamt ja mám antikoncepciu, len boli sme preč, tak som si krúžok dala neskôr v ten mesiac predchádzajúci, ale menzes došiel tak, ako keby mám ten krúžok tak, ako som ho mala mať. Krvácala som uz v piatok ( tak som krúžok vytiahla ) v sobotu som mala styk. Tak neviem ako mám ovu teraz .. už som z toho v strese ..

enusamt
25. júl 2024

@hope24 tak to je ina situacia pri antikoncepcii.. ja nemam vobec skusenost, tak hadam ti niekto povie.. drzim palce..

Ale jedno viem.. kalkulacka vypocitava ovulaciu "ucebnicovo", vobec neberie do uvahy individualnost.. tak na nu by som sa nespoliehala.. telo najlepsie ukaze kedy je 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre