Ukáže tehotenský test dva týždne po styku pravdivý výsledok?

aniee_aniee
14. jan 2021

Dva týždne po styku ,ukáže test pravdivo , či mám čakať ?

viikkki
14. jan 2021

@aniee_aniee mal by už ale niekomu až 3 týždne záleží podľa toho kedy sa uhniezdilo a ako rýchlo sa produkuje hcg

mariska1989
14. jan 2021

Môže aj nemusí ukáže ducha ale záleží kedy bola ovu

sisa_s
14. jan 2021

No hlavne by si nemusela zakladat 10tem, ale urobit si test alebo pockat par dni

natalia912
14. jan 2021

Mne neukázal a to som sa testovala lebo som šla na zákrok k zubárovi a mala som vnútorný pocit že sa zadarilo...test bol negatívny a nakoniec čakáme mimi

snazilka_bio_mamka
14. jan 2021

ratajte kolko prešlo od ovulacie nie od styku

aniee_aniee
autor
14. jan 2021

Ja som mala styk 10 dní po MS ,, mám 40dnovy cyklus ,,predpokladaná ovulácia mi má prísť za týždeň ,, viem netreba sa riadiť kalendárom ,, ale mám jemne biele spinenie ,,väčšinou ako cez iné cykly mám to pred ovuláciou

aniee_aniee
autor
14. jan 2021

Čiže ak no nerátam od ovulácie ,, stačia dva týždne od styku alebo počkať dlhšie

majamat
14. jan 2021

@aniee_aniee ak ti ma ovlacia len prist, tak nemozes byt tehu, tehu mozes byt len ak ovulacia uz prebehla.

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janickacrazy
14. jan 2021

@aniee_aniee treba počkať dlhšie, mne tehu ukázal až po 10 dní meškania MS

majamat
14. jan 2021

teraz pozeram,a ku blbost som napisala. rakze pri 40dnovom cykle mas ovulku pravdepodobne na 26den cyklu, co sa rata od 1 dna ms, to je prvy den cyklu. cize ak si bola 10dni po ms, asi este 26den cyklu nebol. teda neviem ako dlho mas ms.

janickacrazy
14. jan 2021

@majamat no ono to môže byť rôzne posunuté, napr. ja mám cyklus 30-dnovy a ovulku som mala na 13.den

majamat
14. jan 2021

@janickacrazy ovulka je zvycajne 2t pred ms. nemusi to byt uplne presne, ale rozdiel je tak mozno 2 dni hore-dole, nie 10. jedina moznost je, ze by ovulka prebehla skor, ale za predpokladu, z tym padom bude aj cyklus kratsi, ale ak zena stihne otehotniet, tak to neisti. lutealna faza nemoze byt taka dlha.

any_soj
14. jan 2021

@majamat presne tak

janka_01
25. aug 2022

@natalia912 skúšala si len jeden test, či viacero? Prípadne kedy si testovala?

natalia912
29. aug 2022

@janka_01 vtedy len raz som testovala a bolo to necelé 3tyzdne od styku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre