Ukáže mi uz Clearblue možné tehotenstvo?

14. feb 2024

Styk bol 30. a 31.1. cez plodne dni. Menstruaciu mam dostat 19.2. Viem, ze je este asi skoro, nechcem zbytocne vyhodit do vzduchu 10€ test, ale zvedavost co vam poviem 😄 preto sa vas pytam ci uz teoreticky tento test dokaze zachytit tehotenstvo povedzme zo zajtrajsieho ranneho mocu(?) dakujem 😊

lucia7933
14. feb 2024

Ahoj mne ukazal obycajny lacny test slabu ciarku tyzden pred terminom MS😀
ale clerblue som si robila tusim az den,dva pred MS

blondinka95
14. feb 2024

Podľa mňa nie..

sejbipi
14. feb 2024

Netestovala by som zbytočne. Už počkaj tých pár dní

maryetta
14. feb 2024

Mne testy ukazali ciarku uz 2dni pred ms. Tak podla mna ak by si tehu bola tak aspon slaba ciarka sa ukaze.

januska12323
14. feb 2024

Veď už vydrž. Takéto skoré testovanie chápem len v prípade ivf a nie pri normálnom cykle keď ani nevieš či sa niečo mohlo podariť.

diewcatqoo
14. feb 2024

Urob si najprv obycajny palickovy. Ak ti ukaze ciarku, potom ti ukaze aj Clearblue.

timbob
14. feb 2024

Ja som si dnes spravila obyčajné test 2 dni pre ms a clearblue budem robiť iba cez víkend. Aj tebe by som to tak radila.

januska12323
14. feb 2024

@timbob veď sú pozitívne, načo ďalší robiť?

lucia7933
14. feb 2024

@timbob ten clear blue by ti aj dnes uz vysiel :D a nemusi byt ani z ranneho mocu

faith6
14. feb 2024

Nie mne neukázal až po vymeskani menzesu ukázal aj obyčajný slabšiu druhu čiarku

dianka3
14. feb 2024

@timbob a načo preboha Digital keď máš oba jasne pozitívne? Choď radšej k lekárovi,ti vezme krv

timbob
14. feb 2024

@januska12323 Ani sama neviem, voľáko nechcem tomu veriť pred 4 mesiacmi som si prešla biochem.

gabriela2952
14. feb 2024

Mne ukazal clearblue asi 5 dní pred meskqjuxou ms

frand
14. feb 2024

@dianka3 krv je tiež úplne zbytocna

dianka3
14. feb 2024

@frand hej viem ale aby si bola ona istá lebo sa mi zdá že tým testom neverí 🙄 , aj tak ten Digital len 24h ukaze a 10e v koši, ale ak chce zbytočne míňať jej vec💁‍♂️

autor
15. feb 2024

Zienky dakujem vam za rady.. no co vam poviem ja som bola aj tak blba a test si spravila, samozrejme ze bol negat. 🥹🤦‍♀️ ALE… to bolo doobeda.. potom poobede som sla na wc a na toaletnom som po utreti mala jasnocervenu krv riedkej konzistencie - nie taka ta klasicka menstruacna.. napadlo ma ci nahodou nemoze ist o uhniezdovanie 🥹🙏 MS ma prist 19.2. Toto cakanie je na porazenie 😂 tak sa zase otestujem o cca 4/5 dni, drzte palce 🙂

lucia7933
15. feb 2024

ano moze byt, ak toho nebolo vela , môze ist o uhniezdenie, to je tak par dni pred MS

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre